У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6423 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6423 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 12.17 і прибуває на станцію Ізюм о 15.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/09 слідує ДР., приб ст. Ізюм о 15:53.
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6423 Харків-Левада - Ізюм 04/09 слідує ДР., приб ст. Ізюм о 15:53.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 12.17
Верещаківка-Левадська 12.21 1 хв  12.22 4 хв 
Харків-Вантажний 12.26 1 хв  12.27 9 хв 
Основа 12.32 3 хв  12.35 15 хв 
Передвузлова 12.41 1 хв  12.42 24 хв 
Безлюдівка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Удянська 12.51 1 хв  12.52 34 хв 
Жихор 12.55 1 хв  12.56 38 хв 
Васищеве 12.59 1 хв  13.00 42 хв 
Борівська-Південна 13.04 1 хв  13.05 47 хв 
Звидки 13.08 1 хв  13.09 51 хв 
Аксютівка 13.13 1 хв  13.14 56 хв 
Дружний 13.17 1 хв  13.18 1 г 
Левківка 13.21 1 хв  13.22 1 г  4 хв 
Зміїв 13.26 1 хв  13.27 1 г  9 хв 
Зидьки 13.32 1 хв  13.33 1 г  15 хв 
Геніївка 13.35 1 хв  13.36 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 13.40 1 хв  13.41 1 г  23 хв 
Занки 13.47 1 хв  13.48 1 г  30 хв 
Слобожанська 13.55 1 хв  13.56 1 г  38 хв 
Донець 13.59 1 хв  14.00 1 г  42 хв 
Андріївка 14.05 1 хв  14.06 1 г  48 хв 
Шебелинка 14.09 1 хв  14.10 1 г  52 хв 
Жовтнева 14.12 1 хв  14.13 1 г  55 хв 
Сезонна 14.17 1 хв  14.18 2 г 
Янківський 14.21 1 хв  14.22 2 г  4 хв 
Вербівка 14.27 1 хв  14.28 2 г  10 хв 
Балаклія 14.34 1 хв  14.35 2 г  17 хв 
Братське Озеро 14.43 1 хв  14.44 2 г  26 хв 
Лісова 14.50 1 хв  14.51 2 г  33 хв 
Савинці 14.55 1 хв  14.56 2 г  38 хв 
Маяк 15.00 1 хв  15.01 2 г  43 хв 
Бабариківська 15.04 1 хв  15.05 2 г  47 хв 
Закомельська 15.13 1 хв  15.14 2 г  56 хв 
Діброва 15.21 1 хв  15.22 3 г  4 хв 
360 Км 15.25 1 хв  15.26 3 г  8 хв 
Циганська 15.30 1 хв  15.31 3 г  13 хв 
Федорівка 15.34 1 хв  15.35 3 г  17 хв 
368 Км 15.38 1 хв  15.39 3 г  21 хв 
Пимонівка 15.42 1 хв  15.43 3 г  25 хв 
Ізюм 15.49 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6423 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031