У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6423 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6423 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 12.17 і прибуває на станцію Ізюм о 15.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

25/04 відправлен. ст. Х-Пас о 12.09хв. слід. ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 12.17
Верещаківка-Левадська 12.21 1 хв  12.22 4 хв 
Харків-Вантажний 12.26 1 хв  12.27 9 хв 
Основа 12.32 3 хв  12.35 15 хв 
Передвузлова 12.41 1 хв  12.42 24 хв 
Безлюдівка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Удянська 12.51 1 хв  12.52 34 хв 
Жихор 12.55 1 хв  12.56 38 хв 
Васищеве 12.59 1 хв  13.00 42 хв 
Борівська-Південна 13.04 1 хв  13.05 47 хв 
Звидки 13.08 1 хв  13.09 51 хв 
Аксютівка 13.13 1 хв  13.14 56 хв 
Дружний 13.17 1 хв  13.18 1 г 
Левківка 13.21 1 хв  13.22 1 г  4 хв 
Зміїв 13.26 1 хв  13.27 1 г  9 хв 
Зидьки 13.32 1 хв  13.33 1 г  15 хв 
Геніївка 13.35 1 хв  13.36 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 13.40 1 хв  13.41 1 г  23 хв 
Занки 13.47 1 хв  13.48 1 г  30 хв 
Слобожанська 13.55 1 хв  13.56 1 г  38 хв 
Донець 13.59 1 хв  14.00 1 г  42 хв 
Андріївка 14.05 1 хв  14.06 1 г  48 хв 
Шебелинка 14.09 1 хв  14.10 1 г  52 хв 
Жовтнева 14.12 1 хв  14.13 1 г  55 хв 
Сезонна 14.17 1 хв  14.18 2 г 
Янківський 14.21 1 хв  14.22 2 г  4 хв 
Вербівка 14.27 1 хв  14.28 2 г  10 хв 
Балаклія 14.34 1 хв  14.35 2 г  17 хв 
Братське Озеро 14.43 1 хв  14.44 2 г  26 хв 
Лісова 14.50 1 хв  14.51 2 г  33 хв 
Савинці 14.55 1 хв  14.56 2 г  38 хв 
Маяк 15.00 1 хв  15.01 2 г  43 хв 
Бабариківська 15.04 1 хв  15.05 2 г  47 хв 
Закомельська 15.13 1 хв  15.14 2 г  56 хв 
Діброва 15.21 1 хв  15.22 3 г  4 хв 
360 Км 15.25 1 хв  15.26 3 г  8 хв 
Циганська 15.30 1 хв  15.31 3 г  13 хв 
Федорівка 15.34 1 хв  15.35 3 г  17 хв 
368 Км 15.38 1 хв  15.39 3 г  21 хв 
Пимонівка 15.42 1 хв  15.43 3 г  25 хв 
Ізюм 15.49 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6423 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031