У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Савинці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6424 сполученням Савинці - Харків-Левада відправляється зі станції Савинці о 12.09 і прибуває на станцію Харків-Левада о 14.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-30 по 2019-09-30: е/п №6424 Савинці - Х-Левада 02/09 слідує ДР. Відправлення ст. Савинці о 12:05.
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6424 Савинці - Харків-Пас 04/09 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 12.09
Лісова 12.13 1 хв  12.14 4 хв 
Братське Озеро 12.20 1 хв  12.21 11 хв 
Балаклія 12.28 1 хв  12.29 19 хв 
Вербівка 12.34 1 хв  12.35 25 хв 
Янківський 12.39 1 хв  12.40 30 хв 
Сезонна 12.43 1 хв  12.44 34 хв 
Жовтнева 12.47 1 хв  12.48 38 хв 
Шебелинка 12.53 1 хв  12.54 44 хв 
Андріївка 12.57 1 хв  12.58 48 хв 
Донець 13.03 1 хв  13.04 54 хв 
Слобожанська 13.07 1 хв  13.08 58 хв 
Занки 13.14 1 хв  13.15 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 13.19 1 хв  13.20 1 г  10 хв 
Геніївка 13.23 1 хв  13.24 1 г  14 хв 
Зидьки 13.26 1 хв  13.27 1 г  17 хв 
Зміїв 13.33 1 хв  13.34 1 г  24 хв 
Левківка 13.39 1 хв  13.40 1 г  30 хв 
Дружний 13.43 1 хв  13.44 1 г  34 хв 
Аксютівка 13.46 1 хв  13.47 1 г  37 хв 
Звидки 13.51 1 хв  13.52 1 г  42 хв 
Борівська-Південна 13.56 1 хв  13.57 1 г  47 хв 
Васищеве 14.00 1 хв  14.01 1 г  51 хв 
Жихор 14.05 1 хв  14.06 1 г  56 хв 
Удянська 14.09 1 хв  14.10 2 г 
Безлюдівка 14.13 1 хв  14.14 2 г  4 хв 
Передвузлова 14.19 1 хв  14.20 2 г  10 хв 
Основа 14.25 1 хв  14.26 2 г  16 хв 
Харків-Вантажний 14.31 1 хв  14.32 2 г  22 хв 
Верещаківка-Левадська 14.36 3 хв  14.39 2 г  27 хв 
Харків-Левада 14.44 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6424 Савинці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031