У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ відправляється зі станції Стрий о 15.30 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Довге-Моршинське, Лисовичі, Свіча, Долина, Надіїв, Рожнятів, Голинь, Вістова, Майдан, Павлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 15.30
Миртюки 15.41 1 хв  15.42 11 хв 
Довге-Моршинське 15.53 1 хв  15.54 23 хв 
Моршин 16.01 2 хв  16.03 31 хв 
Лисовичі 16.09 1 хв  16.10 39 хв 
Болехів 16.26 2 хв  16.28 56 хв 
Свіча 16.38 1 хв  16.39 1 г  8 хв 
Яворів 16.47 1 хв  16.48 1 г  17 хв 
Долина 17.00 4 хв  17.04 1 г  30 хв 
Рахиня 17.12 1 хв  17.13 1 г  42 хв 
Надіїв 17.20 1 хв  17.21 1 г  50 хв 
Раків 17.26 1 хв  17.27 1 г  56 хв 
Рожнятів 17.35 4 хв  17.39 2 г  5 хв 
Брошнів 17.44 1 хв  17.45 2 г  14 хв 
Голинь 17.50 1 хв  17.51 2 г  20 хв 
Калуш 17.59 4 хв  18.03 2 г  29 хв 
Вістова 18.14 1 хв  18.15 2 г  44 хв 
Боднарів 18.27 4 хв  18.31 2 г  57 хв 
Майдан 18.41 1 хв  18.42 3 г  11 хв 
Ценжів 18.52 2 хв  18.54 3 г  22 хв 
Павлівка 19.05 2 хв  19.07 3 г  35 хв 
Угринів 19.18 1 хв  19.19 3 г  48 хв 
Івано-Франківськ 19.30 4 г 

У розкладі поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031