У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Харків-Левада — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6425 сполученням Харків-Левада - Савинці відправляється зі станції Харків-Левада о 13.29 і прибуває на станцію Савинці о 16.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Удянська, Борівська-Південна, Дружний, Зидьки, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 13.29
Верещаківка-Левадська 13.34 1 хв  13.35 5 хв 
Харків-Вантажний 13.39 1 хв  13.40 10 хв 
Основа 13.45 1 хв  13.46 16 хв 
Передвузлова 13.51 1 хв  13.52 22 хв 
Безлюдівка 13.57 1 хв  13.58 28 хв 
Удянська 14.02 1 хв  14.03 33 хв 
Жихор 14.06 1 хв  14.07 37 хв 
Васищеве 14.10 1 хв  14.11 41 хв 
Борівська-Південна 14.15 1 хв  14.16 46 хв 
Звидки 14.19 1 хв  14.20 50 хв 
Аксютівка 14.24 1 хв  14.25 55 хв 
Дружний 14.28 1 хв  14.29 59 хв 
Левківка 14.31 1 хв  14.32 1 г  2 хв 
Зміїв 14.36 1 хв  14.37 1 г  7 хв 
Зидьки 14.42 1 хв  14.43 1 г  13 хв 
Геніївка 14.45 1 хв  14.46 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 14.50 1 хв  14.51 1 г  21 хв 
Занки 14.55 1 хв  14.56 1 г  26 хв 
Слобожанська 15.03 1 хв  15.04 1 г  34 хв 
Донець 15.07 1 хв  15.08 1 г  38 хв 
Андріївка 15.13 1 хв  15.14 1 г  44 хв 
Шебелинка 15.16 1 хв  15.17 1 г  47 хв 
Жовтнева 15.20 1 хв  15.21 1 г  51 хв 
Сезонна 15.24 2 хв  15.26 1 г  55 хв 
Янківський 15.29 1 хв  15.30 2 г 
Вербівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  6 хв 
Балаклія 15.42 1 хв  15.43 2 г  13 хв 
Братське Озеро 15.51 1 хв  15.52 2 г  22 хв 
Лісова 15.58 1 хв  15.59 2 г  29 хв 
Савинці 16.03 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6425 Харків-Левада — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031