У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Харків-Левада — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6425 сполученням Харків-Левада - Савинці відправляється зі станції Харків-Левада о 13.29 і прибуває на станцію Савинці о 16.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Удянська, Борівська-Південна, Дружний, Зидьки, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22,23/05 прослідуе до ст.Балаклія, слід. ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 13.29
Верещаківка-Левадська 13.34 1 хв  13.35 5 хв 
Харків-Вантажний 13.39 1 хв  13.40 10 хв 
Основа 13.45 1 хв  13.46 16 хв 
Передвузлова 13.51 1 хв  13.52 22 хв 
Безлюдівка 13.57 1 хв  13.58 28 хв 
Удянська 14.02 1 хв  14.03 33 хв 
Жихор 14.06 1 хв  14.07 37 хв 
Васищеве 14.10 1 хв  14.11 41 хв 
Борівська-Південна 14.15 1 хв  14.16 46 хв 
Звидки 14.19 1 хв  14.20 50 хв 
Аксютівка 14.24 1 хв  14.25 55 хв 
Дружний 14.28 1 хв  14.29 59 хв 
Левківка 14.31 1 хв  14.32 1 г  2 хв 
Зміїв 14.36 1 хв  14.37 1 г  7 хв 
Зидьки 14.42 1 хв  14.43 1 г  13 хв 
Геніївка 14.45 1 хв  14.46 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 14.50 1 хв  14.51 1 г  21 хв 
Занки 14.55 1 хв  14.56 1 г  26 хв 
Слобожанська 15.03 1 хв  15.04 1 г  34 хв 
Донець 15.07 1 хв  15.08 1 г  38 хв 
Андріївка 15.13 1 хв  15.14 1 г  44 хв 
Шебелинка 15.16 1 хв  15.17 1 г  47 хв 
Жовтнева 15.20 1 хв  15.21 1 г  51 хв 
Сезонна 15.24 2 хв  15.26 1 г  55 хв 
Янківський 15.29 1 хв  15.30 2 г 
Вербівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  6 хв 
Балаклія 15.42 1 хв  15.43 2 г  13 хв 
Братське Озеро 15.51 1 хв  15.52 2 г  22 хв 
Лісова 15.58 1 хв  15.59 2 г  29 хв 
Савинці 16.03 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6425 Харків-Левада — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031