У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6426 Балаклія — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6426 сполученням Балаклія - Харків-Левада відправляється зі станції Балаклія о 14.43 і прибуває на станцію Харків-Левада о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01-04,07,09 січня відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 14.43
Вербівка 14.48 1 хв  14.49 5 хв 
Янківський 14.53 1 хв  14.54 10 хв 
Сезонна 14.57 1 хв  14.58 14 хв 
Жовтнева 15.01 1 хв  15.02 18 хв 
Шебелинка 15.07 1 хв  15.08 24 хв 
Андріївка 15.11 1 хв  15.12 28 хв 
Донець 15.17 1 хв  15.18 34 хв 
Слобожанська 15.21 1 хв  15.22 38 хв 
Занки 15.28 1 хв  15.29 45 хв 
Будинок Відпочинку 15.33 1 хв  15.34 50 хв 
Геніївка 15.38 1 хв  15.39 55 хв 
Зидьки 15.41 1 хв  15.42 58 хв 
Зміїв 15.48 1 хв  15.49 1 г  5 хв 
Левківка 15.54 1 хв  15.55 1 г  11 хв 
Дружний 15.58 1 хв  15.59 1 г  15 хв 
Аксютівка 16.01 1 хв  16.02 1 г  18 хв 
Звидки 16.06 1 хв  16.07 1 г  23 хв 
Борівська-Південна 16.11 1 хв  16.12 1 г  28 хв 
Васищеве 16.15 1 хв  16.16 1 г  32 хв 
Жихор 16.19 1 хв  16.20 1 г  36 хв 
Удянська 16.23 1 хв  16.24 1 г  40 хв 
Безлюдівка 16.28 1 хв  16.29 1 г  45 хв 
Передвузлова 16.34 1 хв  16.35 1 г  51 хв 
Основа 16.40 1 хв  16.41 1 г  57 хв 
Харків-Вантажний 16.46 1 хв  16.47 2 г  3 хв 
Верещаківка-Левадська 16.51 1 хв  16.52 2 г  8 хв 
Харків-Левада 16.57 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6426 Балаклія — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728