У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6426 Балаклія — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6426 сполученням Балаклія - Харків-Левада відправляється зі станції Балаклія о 14.44 і прибуває на станцію Харків-Левада о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

05/09 слідує ДР, приб. ст. Х-Левада о 17:13.
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6426 Балаклія - Х-Левада 05/09 слідує ДР, приб. ст. Х-Левада о 17:13.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 14.44
Вербівка 14.49 1 хв  14.50 5 хв 
Янківський 14.54 1 хв  14.55 10 хв 
Сезонна 14.58 1 хв  14.59 14 хв 
Жовтнева 15.02 1 хв  15.03 18 хв 
Шебелинка 15.08 1 хв  15.09 24 хв 
Андріївка 15.12 1 хв  15.13 28 хв 
Донець 15.18 1 хв  15.19 34 хв 
Слобожанська 15.22 1 хв  15.23 38 хв 
Занки 15.29 1 хв  15.30 45 хв 
Будинок Відпочинку 15.34 1 хв  15.35 50 хв 
Геніївка 15.39 1 хв  15.40 55 хв 
Зидьки 15.42 1 хв  15.43 58 хв 
Зміїв 15.49 1 хв  15.50 1 г  5 хв 
Левківка 15.55 1 хв  15.56 1 г  11 хв 
Дружний 15.59 1 хв  16.00 1 г  15 хв 
Аксютівка 16.02 1 хв  16.03 1 г  18 хв 
Звидки 16.07 1 хв  16.08 1 г  23 хв 
Борівська-Південна 16.12 1 хв  16.13 1 г  28 хв 
Васищеве 16.16 1 хв  16.17 1 г  32 хв 
Жихор 16.20 1 хв  16.21 1 г  36 хв 
Удянська 16.24 1 хв  16.25 1 г  40 хв 
Безлюдівка 16.29 1 хв  16.30 1 г  45 хв 
Передвузлова 16.35 1 хв  16.36 1 г  51 хв 
Основа 16.41 1 хв  16.42 1 г  57 хв 
Харків-Вантажний 16.47 1 хв  16.48 2 г  3 хв 
Верещаківка-Левадська 16.52 1 хв  16.53 2 г  8 хв 
Харків-Левада 16.57 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6426 Балаклія — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031