У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6426 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ відправляється зі станції Стрий о 03.10 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Моршин, Болехів, Яворів, Рахиня, Раків, Брошнів, Калуш, Боднарів, Ценжів, Угринів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

19, 20 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 03.10
Довге-Моршинське 03.31 1 хв  03.32 21 хв 
Моршин 03.37 3 хв  03.40 27 хв 
Лисовичі 03.46 1 хв  03.47 36 хв 
Болехів 04.03 2 хв  04.05 53 хв 
Свіча 04.15 1 хв  04.16 1 г  5 хв 
Яворів 04.23 1 хв  04.24 1 г  13 хв 
Долина 04.37 4 хв  04.41 1 г  27 хв 
Рахиня 04.49 1 хв  04.50 1 г  39 хв 
Надіїв 04.56 1 хв  04.57 1 г  46 хв 
Раків 05.02 1 хв  05.03 1 г  52 хв 
Рожнятів 05.11 5 хв  05.16 2 г  1 хв 
Брошнів 05.22 1 хв  05.23 2 г  12 хв 
Голинь 05.27 1 хв  05.28 2 г  17 хв 
Калуш 05.37 3 хв  05.40 2 г  27 хв 
Вістова 05.51 1 хв  05.52 2 г  41 хв 
Боднарів 06.04 4 хв  06.08 2 г  54 хв 
Майдан 06.18 1 хв  06.19 3 г  8 хв 
Ценжів 06.28 2 хв  06.30 3 г  18 хв 
Павлівка 06.41 1 хв  06.42 3 г  31 хв 
Угринів 06.50 1 хв  06.51 3 г  40 хв 
Івано-Франківськ 06.58 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6426 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031