У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6428 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 15.00 і прибуває на станцію Харків-Левада о 18.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 15.00
Пимонівка 15.06 1 хв  15.07 6 хв 
368 Км 15.11 1 хв  15.12 11 хв 
Федорівка 15.15 1 хв  15.16 15 хв 
Циганська 15.20 1 хв  15.21 20 хв 
360 Км 15.25 1 хв  15.26 25 хв 
Діброва 15.30 1 хв  15.31 30 хв 
Закомельська 15.38 1 хв  15.39 38 хв 
Бабариківська 15.46 1 хв  15.47 46 хв 
Маяк 15.52 1 хв  15.53 52 хв 
Савинці 15.57 1 хв  15.58 57 хв 
Лісова 16.02 1 хв  16.03 1 г  2 хв 
Братське Озеро 16.09 1 хв  16.10 1 г  9 хв 
Балаклія 16.17 1 хв  16.18 1 г  17 хв 
Вербівка 16.23 1 хв  16.24 1 г  23 хв 
Янківський 16.28 1 хв  16.29 1 г  28 хв 
Сезонна 16.32 1 хв  16.33 1 г  32 хв 
Жовтнева 16.37 1 хв  16.38 1 г  37 хв 
Шебелинка 16.44 1 хв  16.45 1 г  44 хв 
Андріївка 16.48 1 хв  16.49 1 г  48 хв 
Донець 16.54 1 хв  16.55 1 г  54 хв 
Слобожанська 16.58 1 хв  16.59 1 г  58 хв 
Занки 17.05 1 хв  17.06 2 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 17.10 1 хв  17.11 2 г  10 хв 
Геніївка 17.15 1 хв  17.16 2 г  15 хв 
Зидьки 17.18 1 хв  17.19 2 г  18 хв 
Зміїв 17.25 1 хв  17.26 2 г  25 хв 
Левківка 17.31 1 хв  17.32 2 г  31 хв 
Дружний 17.35 1 хв  17.36 2 г  35 хв 
Аксютівка 17.39 1 хв  17.40 2 г  39 хв 
Звидки 17.45 1 хв  17.46 2 г  45 хв 
Борівська-Південна 17.50 1 хв  17.51 2 г  50 хв 
Васищеве 17.55 1 хв  17.56 2 г  55 хв 
Жихор 18.00 1 хв  18.01 3 г 
Удянська 18.05 1 хв  18.06 3 г  5 хв 
Безлюдівка 18.10 1 хв  18.11 3 г  10 хв 
ЕЦ-2 18.15 1 хв  18.16 3 г  15 хв 
Передвузлова 18.19 1 хв  18.20 3 г  19 хв 
Основа 18.25 1 хв  18.26 3 г  25 хв 
Харків-Вантажний 18.30 1 хв  18.31 3 г  30 хв 
Верещаківка-Левадська 18.35 1 хв  18.36 3 г  35 хв 
Харків-Левада 18.41 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6428 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031