У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6429 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6429 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 16.15 і прибуває на станцію Ізюм о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 16.15
Верещаківка-Левадська 16.20 1 хв  16.21 5 хв 
Харків-Вантажний 16.25 1 хв  16.26 10 хв 
Основа 16.31 2 хв  16.33 16 хв 
Передвузлова 16.38 1 хв  16.39 23 хв 
Безлюдівка 16.44 1 хв  16.45 29 хв 
Удянська 16.49 1 хв  16.50 34 хв 
Жихор 16.53 1 хв  16.54 38 хв 
Васищеве 16.57 1 хв  16.58 42 хв 
Борівська-Південна 17.02 1 хв  17.03 47 хв 
Звидки 17.06 1 хв  17.07 51 хв 
Аксютівка 17.11 1 хв  17.12 56 хв 
Дружний 17.15 1 хв  17.16 1 г 
Левківка 17.18 1 хв  17.19 1 г  3 хв 
Зміїв 17.23 1 хв  17.24 1 г  8 хв 
Зидьки 17.29 1 хв  17.30 1 г  14 хв 
Геніївка 17.32 1 хв  17.33 1 г  17 хв 
Будинок Відпочинку 17.37 1 хв  17.38 1 г  22 хв 
Занки 17.42 1 хв  17.43 1 г  27 хв 
Слобожанська 17.50 1 хв  17.51 1 г  35 хв 
Донець 17.54 1 хв  17.55 1 г  39 хв 
Андріївка 18.00 1 хв  18.01 1 г  45 хв 
Шебелинка 18.03 1 хв  18.04 1 г  48 хв 
Жовтнева 18.07 1 хв  18.08 1 г  52 хв 
Сезонна 18.12 1 хв  18.13 1 г  57 хв 
Янківський 18.16 1 хв  18.17 2 г  1 хв 
Вербівка 18.22 1 хв  18.23 2 г  7 хв 
Балаклія 18.29 1 хв  18.30 2 г  14 хв 
Братське Озеро 18.38 1 хв  18.39 2 г  23 хв 
Лісова 18.45 1 хв  18.46 2 г  30 хв 
Савинці 18.49 1 хв  18.50 2 г  34 хв 
Маяк 18.54 1 хв  18.55 2 г  39 хв 
Бабариківська 18.58 1 хв  18.59 2 г  43 хв 
Закомельська 19.06 1 хв  19.07 2 г  51 хв 
Діброва 19.14 1 хв  19.15 2 г  59 хв 
360 Км 19.18 1 хв  19.19 3 г  3 хв 
Циганська 19.24 1 хв  19.25 3 г  9 хв 
Федорівка 19.29 1 хв  19.30 3 г  14 хв 
368 Км 19.33 1 хв  19.34 3 г  18 хв 
Пимонівка 19.37 1 хв  19.38 3 г  22 хв 
Ізюм 19.43 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6429 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031