У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Харків-Левада — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці відправляється зі станції Харків-Левада о 17.28 і прибуває на станцію Савинці о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Лісова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 17.28
Верещаківка-Левадська 17.33 1 хв  17.34 5 хв 
Харків-Вантажний 17.38 1 хв  17.39 10 хв 
Основа 17.44 1 хв  17.45 16 хв 
Передвузлова 17.50 1 хв  17.51 22 хв 
ЕЦ-2 17.53 1 хв  17.54 25 хв 
Безлюдівка 17.58 1 хв  17.59 30 хв 
Удянська 18.04 1 хв  18.05 36 хв 
Жихор 18.09 1 хв  18.10 41 хв 
Васищеве 18.14 1 хв  18.15 46 хв 
Борівська-Південна 18.19 1 хв  18.20 51 хв 
Звидки 18.23 1 хв  18.24 55 хв 
Аксютівка 18.29 1 хв  18.30 1 г  1 хв 
Дружний 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Левківка 18.37 1 хв  18.38 1 г  9 хв 
Зміїв 18.42 1 хв  18.43 1 г  14 хв 
Зидьки 18.49 1 хв  18.50 1 г  21 хв 
Геніївка 18.53 1 хв  18.54 1 г  25 хв 
Будинок Відпочинку 18.58 1 хв  18.59 1 г  30 хв 
Занки 19.03 1 хв  19.04 1 г  35 хв 
Слобожанська 19.11 1 хв  19.12 1 г  43 хв 
Донець 19.15 1 хв  19.16 1 г  47 хв 
Андріївка 19.21 1 хв  19.22 1 г  53 хв 
Шебелинка 19.24 1 хв  19.25 1 г  56 хв 
Жовтнева 19.28 1 хв  19.29 2 г 
Сезонна 19.33 1 хв  19.34 2 г  5 хв 
Янківський 19.37 1 хв  19.38 2 г  9 хв 
Вербівка 19.43 1 хв  19.44 2 г  15 хв 
Балаклія 19.50 1 хв  19.51 2 г  22 хв 
Братське Озеро 19.59 1 хв  20.00 2 г  31 хв 
Лісова 20.06 1 хв  20.07 2 г  38 хв 
Савинці 20.10 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6431 Харків-Левада — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції