У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Харків-Левада — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці відправляється зі станції Харків-Левада о 17.22 і прибуває на станцію Савинці о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Лісова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6431 Х-Левада - Савинці 05/09 відправлення з Х-Левада о 17:28, слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 17.22
Верещаківка-Левадська 17.27 1 хв  17.28 5 хв 
Харків-Вантажний 17.32 1 хв  17.33 10 хв 
Основа 17.38 1 хв  17.39 16 хв 
Передвузлова 17.44 1 хв  17.45 22 хв 
ЕЦ-2 17.47 1 хв  17.48 25 хв 
Безлюдівка 17.52 1 хв  17.53 30 хв 
Удянська 17.58 1 хв  17.59 36 хв 
Жихор 18.03 1 хв  18.04 41 хв 
Васищеве 18.08 1 хв  18.09 46 хв 
Борівська-Південна 18.13 1 хв  18.14 51 хв 
Звидки 18.17 1 хв  18.18 55 хв 
Аксютівка 18.23 1 хв  18.24 1 г  1 хв 
Дружний 18.27 1 хв  18.28 1 г  5 хв 
Левківка 18.31 1 хв  18.32 1 г  9 хв 
Зміїв 18.36 1 хв  18.37 1 г  14 хв 
Зидьки 18.43 1 хв  18.44 1 г  21 хв 
Геніївка 18.47 1 хв  18.48 1 г  25 хв 
Будинок Відпочинку 18.52 1 хв  18.53 1 г  30 хв 
Занки 18.57 1 хв  18.58 1 г  35 хв 
Слобожанська 19.05 1 хв  19.06 1 г  43 хв 
Донець 19.09 1 хв  19.10 1 г  47 хв 
Андріївка 19.15 1 хв  19.16 1 г  53 хв 
Шебелинка 19.18 7 хв  19.25 1 г  56 хв 
Жовтнева 19.28 1 хв  19.29 2 г  6 хв 
Сезонна 19.33 1 хв  19.34 2 г  11 хв 
Янківський 19.37 1 хв  19.38 2 г  15 хв 
Вербівка 19.43 1 хв  19.44 2 г  21 хв 
Балаклія 19.50 1 хв  19.51 2 г  28 хв 
Братське Озеро 19.59 1 хв  20.00 2 г  37 хв 
Лісова 20.06 1 хв  20.07 2 г  44 хв 
Савинці 20.10 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6431 Харків-Левада — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031