У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Харків-Левада — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці відправляється зі станції Харків-Левада о 17.22 і прибуває на станцію Савинці о 20.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Лісова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 17.22
Верещаківка-Левадська 17.27 1 хв  17.28 5 хв 
Харків-Вантажний 17.32 1 хв  17.33 10 хв 
Основа 17.38 1 хв  17.39 16 хв 
Передвузлова 17.44 1 хв  17.45 22 хв 
ЕЦ-2 17.47 1 хв  17.48 25 хв 
Безлюдівка 17.52 1 хв  17.53 30 хв 
Удянська 17.58 1 хв  17.59 36 хв 
Жихор 18.03 1 хв  18.04 41 хв 
Васищеве 18.08 1 хв  18.09 46 хв 
Борівська-Південна 18.13 1 хв  18.14 51 хв 
Звидки 18.17 1 хв  18.18 55 хв 
Аксютівка 18.23 1 хв  18.24 1 г  1 хв 
Дружний 18.27 1 хв  18.28 1 г  5 хв 
Левківка 18.31 1 хв  18.32 1 г  9 хв 
Зміїв 18.36 1 хв  18.37 1 г  14 хв 
Зидьки 18.43 1 хв  18.44 1 г  21 хв 
Геніївка 18.47 1 хв  18.48 1 г  25 хв 
Будинок Відпочинку 18.52 1 хв  18.53 1 г  30 хв 
Занки 18.57 1 хв  18.58 1 г  35 хв 
Слобожанська 19.05 1 хв  19.06 1 г  43 хв 
Донець 19.09 1 хв  19.10 1 г  47 хв 
Андріївка 19.15 1 хв  19.16 1 г  53 хв 
Шебелинка 19.18 1 хв  19.19 1 г  56 хв 
Жовтнева 19.22 1 хв  19.23 2 г 
Сезонна 19.27 1 хв  19.28 2 г  5 хв 
Янківський 19.31 1 хв  19.32 2 г  9 хв 
Вербівка 19.37 1 хв  19.38 2 г  15 хв 
Балаклія 19.44 1 хв  19.45 2 г  22 хв 
Братське Озеро 19.53 1 хв  19.54 2 г  31 хв 
Лісова 20.00 1 хв  20.01 2 г  38 хв 
Савинці 20.04 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6431 Харків-Левада — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31