У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Коломия - Івано-Франківськ відправляється зі станції Коломия о 05.22 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 9 грудня тимчасово відміняється зупинка по ст. Діброва.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.22
Пядики 05.29 1 хв  05.30 7 хв 
Годи-Турка 05.37 5 хв  05.42 15 хв 
Коршів 05.52 4 хв  05.56 30 хв 
Черемхів 06.03 1 хв  06.04 41 хв 
Хлібичин 06.11 1 хв  06.12 49 хв 
Голосків 06.18 2 хв  06.20 56 хв 
166 Км 06.25 1 хв  06.26 1 г  3 хв 
Отинія 06.30 6 хв  06.36 1 г  8 хв 
Ворона 06.43 1 хв  06.44 1 г  21 хв 
Марківці 06.54 2 хв  06.56 1 г  32 хв 
Діброва 07.03 1 хв  07.04 1 г  41 хв 
Хриплин 07.13 2 хв  07.15 1 г  51 хв 
Бистриця 07.20 1 хв  07.21 1 г  58 хв 
Івано-Франківськ 07.25 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6431 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930