У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431/6622 Коростень-Подільський — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6431/6622 сполученням Коростень-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Коростень-Подільський о 08.26 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коростень, Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Бородянка, Ворзель, Лісова Буча, Святошин, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень-Подільський 08.26
Сади 08.31 1 хв  08.32 5 хв 
Ковельський парк 08.35 1 хв  08.36 9 хв 
Коростень 08.38 8 хв  08.46 12 хв 
Древлянка 08.51 1 хв  08.52 25 хв 
Шатрище 08.56 1 хв  08.57 30 хв 
Новаки 09.01 1 хв  09.02 35 хв 
Стремигород 09.05 1 хв  09.06 39 хв 
140 Км 09.09 1 хв  09.10 43 хв 
Мелені 09.13 1 хв  09.14 47 хв 
Чоповичі 09.20 1 хв  09.21 54 хв 
130 Км 09.24 1 хв  09.25 58 хв 
Йосипівка 09.28 1 хв  09.29 1 г  2 хв 
Тишів 09.33 1 хв  09.34 1 г  7 хв 
Головки 09.39 1 хв  09.40 1 г  13 хв 
Пиріжківський 09.46 1 хв  09.47 1 г  20 хв 
Малин 09.52 2 хв  09.54 1 г  26 хв 
Щебзавод 09.59 1 хв  10.00 1 г  33 хв 
Пенизевичі 10.04 16 хв  10.20 1 г  38 хв 
Ірша 10.28 10 хв  10.38 2 г  2 хв 
Макалевичі 10.46 1 хв  10.47 2 г  20 хв 
Тетерів 10.51 2 хв  10.53 2 г  25 хв 
Спартак 11.03 1 хв  11.04 2 г  37 хв 
Загальці 11.08 1 хв  11.09 2 г  42 хв 
Бородянка 11.21 1 хв  11.22 2 г  55 хв 
Клавдієве 11.41 1 хв  11.42 3 г  15 хв 
Немішаєве 11.47 1 хв  11.48 3 г  21 хв 
Ворзель 11.53 1 хв  11.54 3 г  27 хв 
Склозаводська 11.57 1 хв  11.58 3 г  31 хв 
Буча 12.09 1 хв  12.10 3 г  43 хв 
Лісова Буча 12.12 2 хв  12.14 3 г  46 хв 
Ірпінь 12.17 1 хв  12.18 3 г  51 хв 
Біличі 12.25 1 хв  12.26 3 г  59 хв 
Святошин 12.33 5 хв  12.38 4 г  7 хв 
Борщагівка 12.42 1 хв  12.43 4 г  16 хв 
Київ-Волинський 12.51 3 хв  12.54 4 г  25 хв 
Караваєві Дачі 12.58 1 хв  12.59 4 г  32 хв 
Київ-Пас. 13.06 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6431/6622 Коростень-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31