У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6432 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6432 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.03 і прибуває на станцію Коломия о 10.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

07, 08, 10, 11, 15, 16, 22, 23 травня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.03
Бистриця 09.08 1 хв  09.09 5 хв 
Хриплин 09.13 2 хв  09.15 10 хв 
Діброва 09.25 1 хв  09.26 22 хв 
Марківці 09.30 2 хв  09.32 27 хв 
Ворона 09.39 1 хв  09.40 36 хв 
Отинія 09.46 2 хв  09.48 43 хв 
166 Км 09.52 1 хв  09.53 49 хв 
Голосків 09.58 2 хв  10.00 55 хв 
Хлібичин 10.06 1 хв  10.07 1 г  3 хв 
Черемхів 10.12 1 хв  10.13 1 г  9 хв 
Коршів 10.23 4 хв  10.27 1 г  20 хв 
Годи-Турка 10.37 2 хв  10.39 1 г  34 хв 
Пядики 10.46 1 хв  10.47 1 г  43 хв 
Коломия 10.53 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6432 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930