У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6433 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6433 сполученням Коломия - Івано-Франківськ відправляється зі станції Коломия о 13.17 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 15.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 13.17
Пядики 13.23 1 хв  13.24 6 хв 
Годи-Турка 13.31 2 хв  13.33 14 хв 
Коршів 13.43 3 хв  13.46 26 хв 
Черемхів 13.53 1 хв  13.54 36 хв 
Хлібичин 13.59 1 хв  14.00 42 хв 
Голосків 14.06 2 хв  14.08 49 хв 
166 Км 14.12 1 хв  14.13 55 хв 
Отинія 14.18 3 хв  14.21 1 г  1 хв 
Ворона 14.28 1 хв  14.29 1 г  11 хв 
Марківці 14.38 2 хв  14.40 1 г  21 хв 
Діброва 14.44 1 хв  14.45 1 г  27 хв 
Хриплин 14.55 2 хв  14.57 1 г  38 хв 
Бистриця 15.02 1 хв  15.03 1 г  45 хв 
Івано-Франківськ 15.07 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6433 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031