У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6434 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6434 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 16.05 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 16.05
Пимонівка 16.10 1 хв  16.11 5 хв 
368 Км 16.15 1 хв  16.16 10 хв 
Федорівка 16.19 1 хв  16.20 14 хв 
Циганська 16.24 1 хв  16.25 19 хв 
360 Км 16.29 1 хв  16.30 24 хв 
Діброва 16.33 1 хв  16.34 28 хв 
Закомельська 16.41 1 хв  16.42 36 хв 
Бабариківська 16.49 1 хв  16.50 44 хв 
Маяк 16.55 1 хв  16.56 50 хв 
Савинці 17.00 1 хв  17.01 55 хв 
Лісова 17.04 1 хв  17.05 59 хв 
Братське Озеро 17.11 1 хв  17.12 1 г  6 хв 
Балаклія 17.19 1 хв  17.20 1 г  14 хв 
Вербівка 17.25 1 хв  17.26 1 г  20 хв 
Янківський 17.30 1 хв  17.31 1 г  25 хв 
Сезонна 17.34 1 хв  17.35 1 г  29 хв 
Жовтнева 17.38 1 хв  17.39 1 г  33 хв 
Шебелинка 17.44 1 хв  17.45 1 г  39 хв 
Андріївка 17.48 1 хв  17.49 1 г  43 хв 
Донець 17.54 1 хв  17.55 1 г  49 хв 
Слобожанська 17.58 1 хв  17.59 1 г  53 хв 
Занки 18.05 1 хв  18.06 2 г 
Будинок Відпочинку 18.10 1 хв  18.11 2 г  5 хв 
Геніївка 18.14 1 хв  18.15 2 г  9 хв 
Зидьки 18.16 1 хв  18.17 2 г  11 хв 
Зміїв 18.23 1 хв  18.24 2 г  18 хв 
Левківка 18.29 1 хв  18.30 2 г  24 хв 
Дружний 18.33 1 хв  18.34 2 г  28 хв 
Аксютівка 18.36 1 хв  18.37 2 г  31 хв 
Звидки 18.41 1 хв  18.42 2 г  36 хв 
Борівська-Південна 18.45 1 хв  18.46 2 г  40 хв 
Васищеве 18.49 1 хв  18.50 2 г  44 хв 
Жихор 18.53 1 хв  18.54 2 г  48 хв 
Удянська 18.57 1 хв  18.58 2 г  52 хв 
Безлюдівка 19.01 1 хв  19.02 2 г  56 хв 
ЕЦ-2 19.06 1 хв  19.07 3 г  1 хв 
Передвузлова 19.09 1 хв  19.10 3 г  4 хв 
Основа 19.14 1 хв  19.15 3 г  9 хв 
Харків-Вантажний 19.20 1 хв  19.21 3 г  15 хв 
Верещаківка-Левадська 19.25 1 хв  19.26 3 г  20 хв 
Харків-Левада 19.31 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6434 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031