У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6434 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6434 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 16.05 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 16.05
Пимонівка 16.10 1 хв  16.11 5 хв 
368 Км 16.15 1 хв  16.16 10 хв 
Федорівка 16.19 1 хв  16.20 14 хв 
Циганська 16.24 1 хв  16.25 19 хв 
360 Км 16.29 1 хв  16.30 24 хв 
Діброва 16.33 1 хв  16.34 28 хв 
Закомельська 16.41 1 хв  16.42 36 хв 
Бабариківська 16.49 1 хв  16.50 44 хв 
Маяк 16.55 1 хв  16.56 50 хв 
Савинці 17.00 1 хв  17.01 55 хв 
Лісова 17.04 1 хв  17.05 59 хв 
Братське Озеро 17.11 1 хв  17.12 1 г  6 хв 
Балаклія 17.19 1 хв  17.20 1 г  14 хв 
Вербівка 17.25 1 хв  17.26 1 г  20 хв 
Янківський 17.30 1 хв  17.31 1 г  25 хв 
Сезонна 17.34 1 хв  17.35 1 г  29 хв 
Жовтнева 17.38 1 хв  17.39 1 г  33 хв 
Шебелинка 17.44 1 хв  17.45 1 г  39 хв 
Андріївка 17.48 1 хв  17.49 1 г  43 хв 
Донець 17.54 1 хв  17.55 1 г  49 хв 
Слобожанська 17.58 1 хв  17.59 1 г  53 хв 
Занки 18.05 1 хв  18.06 2 г 
Будинок Відпочинку 18.10 1 хв  18.11 2 г  5 хв 
Геніївка 18.14 1 хв  18.15 2 г  9 хв 
Зидьки 18.16 1 хв  18.17 2 г  11 хв 
Зміїв 18.23 1 хв  18.24 2 г  18 хв 
Левківка 18.29 1 хв  18.30 2 г  24 хв 
Дружний 18.33 1 хв  18.34 2 г  28 хв 
Аксютівка 18.36 1 хв  18.37 2 г  31 хв 
Звидки 18.41 1 хв  18.42 2 г  36 хв 
Борівська-Південна 18.45 1 хв  18.46 2 г  40 хв 
Васищеве 18.49 1 хв  18.50 2 г  44 хв 
Жихор 18.53 1 хв  18.54 2 г  48 хв 
Удянська 18.57 1 хв  18.58 2 г  52 хв 
Безлюдівка 19.01 1 хв  19.02 2 г  56 хв 
ЕЦ-2 19.06 1 хв  19.07 3 г  1 хв 
Передвузлова 19.09 1 хв  19.10 3 г  4 хв 
Основа 19.14 1 хв  19.15 3 г  9 хв 
Харків-Вантажний 19.20 1 хв  19.21 3 г  15 хв 
Верещаківка-Левадська 19.25 1 хв  19.26 3 г  20 хв 
Харків-Левада 19.31 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6434 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031