У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6435 Харків-Левада — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6435 сполученням Харків-Левада - Балаклія відправляється зі станції Харків-Левада о 18.53 і прибуває на станцію Балаклія о 21.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Безлюдівка, Жихор, Борівська-Південна, Аксютівка, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка, Жовтнева, Янківський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 18.53
Верещаківка-Левадська 18.58 1 хв  18.59 5 хв 
Харків-Вантажний 19.02 1 хв  19.03 9 хв 
Основа 19.08 1 хв  19.09 15 хв 
Передвузлова 19.13 1 хв  19.14 20 хв 
ЕЦ-2 19.16 1 хв  19.17 23 хв 
Безлюдівка 19.21 1 хв  19.22 28 хв 
Удянська 19.26 1 хв  19.27 33 хв 
Жихор 19.31 1 хв  19.32 38 хв 
Васищеве 19.35 1 хв  19.36 42 хв 
Борівська-Південна 19.40 1 хв  19.41 47 хв 
Звидки 19.43 1 хв  19.44 50 хв 
Аксютівка 19.48 1 хв  19.49 55 хв 
Дружний 19.52 1 хв  19.53 59 хв 
Левківка 19.56 1 хв  19.57 1 г  3 хв 
Зміїв 20.00 1 хв  20.01 1 г  7 хв 
Зидьки 20.06 1 хв  20.07 1 г  13 хв 
Геніївка 20.09 1 хв  20.10 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 20.14 1 хв  20.15 1 г  21 хв 
Занки 20.19 1 хв  20.20 1 г  26 хв 
Слобожанська 20.27 1 хв  20.28 1 г  34 хв 
Донець 20.31 1 хв  20.32 1 г  38 хв 
Андріївка 20.37 1 хв  20.38 1 г  44 хв 
Шебелинка 20.41 1 хв  20.42 1 г  48 хв 
Жовтнева 20.45 1 хв  20.46 1 г  52 хв 
Сезонна 20.49 1 хв  20.50 1 г  56 хв 
Янківський 20.53 1 хв  20.54 2 г 
Вербівка 20.59 1 хв  21.00 2 г  6 хв 
Балаклія 21.05 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6435 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728