У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6435 Харків-Левада — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6435 сполученням Харків-Левада - Балаклія відправляється зі станції Харків-Левада о 18.53 і прибуває на станцію Балаклія о 21.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Безлюдівка, Жихор, Борівська-Південна, Аксютівка, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка, Жовтнева, Янківський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 18.53
Верещаківка-Левадська 18.58 1 хв  18.59 5 хв 
Харків-Вантажний 19.02 1 хв  19.03 9 хв 
Основа 19.08 1 хв  19.09 15 хв 
Передвузлова 19.13 1 хв  19.14 20 хв 
ЕЦ-2 19.16 1 хв  19.17 23 хв 
Безлюдівка 19.21 1 хв  19.22 28 хв 
Удянська 19.26 1 хв  19.27 33 хв 
Жихор 19.31 1 хв  19.32 38 хв 
Васищеве 19.35 1 хв  19.36 42 хв 
Борівська-Південна 19.40 1 хв  19.41 47 хв 
Звидки 19.43 1 хв  19.44 50 хв 
Аксютівка 19.48 1 хв  19.49 55 хв 
Дружний 19.52 1 хв  19.53 59 хв 
Левківка 19.56 1 хв  19.57 1 г  3 хв 
Зміїв 20.00 1 хв  20.01 1 г  7 хв 
Зидьки 20.06 1 хв  20.07 1 г  13 хв 
Геніївка 20.09 1 хв  20.10 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 20.14 1 хв  20.15 1 г  21 хв 
Занки 20.19 1 хв  20.20 1 г  26 хв 
Слобожанська 20.27 1 хв  20.28 1 г  34 хв 
Донець 20.31 1 хв  20.32 1 г  38 хв 
Андріївка 20.37 1 хв  20.38 1 г  44 хв 
Шебелинка 20.41 1 хв  20.42 1 г  48 хв 
Жовтнева 20.45 1 хв  20.46 1 г  52 хв 
Сезонна 20.49 1 хв  20.50 1 г  56 хв 
Янківський 20.53 1 хв  20.54 2 г 
Вербівка 20.59 1 хв  21.00 2 г  6 хв 
Балаклія 21.05 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6435 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031