У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6438 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.48 і прибуває на станцію Коломия о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 9 грудня тимчасово відміняється зупинка по ст. Діброва.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.48
Бистриця 05.53 1 хв  05.54 5 хв 
Хриплин 05.58 2 хв  06.00 10 хв 
Діброва 06.10 1 хв  06.11 22 хв 
Марківці 06.15 2 хв  06.17 27 хв 
Ворона 06.24 1 хв  06.25 36 хв 
Отинія 06.31 2 хв  06.33 43 хв 
166 Км 06.37 1 хв  06.38 49 хв 
Голосків 06.41 2 хв  06.43 53 хв 
Хлібичин 06.48 1 хв  06.49 1 г 
Черемхів 06.54 1 хв  06.55 1 г  6 хв 
Коршів 07.04 2 хв  07.06 1 г  16 хв 
Годи-Турка 07.16 5 хв  07.21 1 г  28 хв 
Пядики 07.28 1 хв  07.29 1 г  40 хв 
Коломия 07.35 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6438 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031