У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Савинці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6438 сполученням Савинці - Харків-Левада відправляється зі станції Савинці о 20.27 і прибуває на станцію Харків-Левада о 22.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 20.27
Лісова 20.30 1 хв  20.31 3 хв 
Братське Озеро 20.36 1 хв  20.37 9 хв 
Балаклія 20.44 1 хв  20.45 17 хв 
Вербівка 20.50 1 хв  20.51 23 хв 
Янківський 20.55 1 хв  20.56 28 хв 
Сезонна 20.59 1 хв  21.00 32 хв 
Жовтнева 21.03 1 хв  21.04 36 хв 
Шебелинка 21.08 9 хв  21.17 41 хв 
Андріївка 21.20 1 хв  21.21 53 хв 
Донець 21.25 1 хв  21.26 58 хв 
Слобожанська 21.29 1 хв  21.30 1 г  2 хв 
Занки 21.35 1 хв  21.36 1 г  8 хв 
Будинок Відпочинку 21.40 1 хв  21.41 1 г  13 хв 
Геніївка 21.44 1 хв  21.45 1 г  17 хв 
Зидьки 21.47 1 хв  21.48 1 г  20 хв 
Зміїв 21.53 1 хв  21.54 1 г  26 хв 
Левківка 21.59 1 хв  22.00 1 г  32 хв 
Дружний 22.03 1 хв  22.04 1 г  36 хв 
Аксютівка 22.06 1 хв  22.07 1 г  39 хв 
Звидки 22.11 1 хв  22.12 1 г  44 хв 
Борівська-Південна 22.15 1 хв  22.16 1 г  48 хв 
Васищеве 22.19 1 хв  22.20 1 г  52 хв 
Жихор 22.23 1 хв  22.24 1 г  56 хв 
Удянська 22.26 1 хв  22.27 1 г  59 хв 
Безлюдівка 22.30 1 хв  22.31 2 г  3 хв 
Передвузлова 22.36 1 хв  22.37 2 г  9 хв 
Основа 22.42 1 хв  22.43 2 г  15 хв 
Харків-Вантажний 22.47 1 хв  22.48 2 г  20 хв 
Верещаківка-Левадська 22.52 2 хв  22.54 2 г  25 хв 
Харків-Левада 22.59 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6438 Савинці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031