У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6439 Харків-Пас. — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6439 сполученням Харків-Пас. - Ізюм відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.19 і прибуває на станцію Ізюм о 23.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.19
Новоселівка 20.24 1 хв  20.25 5 хв 
Основа 20.34 1 хв  20.35 15 хв 
Передвузлова 20.40 1 хв  20.41 21 хв 
ЕЦ-2 20.43 1 хв  20.44 24 хв 
Безлюдівка 20.48 1 хв  20.49 29 хв 
Удянська 20.53 1 хв  20.54 34 хв 
Жихор 20.57 1 хв  20.58 38 хв 
Васищеве 21.01 1 хв  21.02 42 хв 
Борівська-Південна 21.06 1 хв  21.07 47 хв 
Звидки 21.09 1 хв  21.10 50 хв 
Аксютівка 21.14 1 хв  21.15 55 хв 
Дружний 21.17 1 хв  21.18 58 хв 
Левківка 21.21 1 хв  21.22 1 г  2 хв 
Зміїв 21.26 1 хв  21.27 1 г  7 хв 
Зидьки 21.32 1 хв  21.33 1 г  13 хв 
Геніївка 21.35 1 хв  21.36 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 21.40 1 хв  21.41 1 г  21 хв 
Занки 21.45 1 хв  21.46 1 г  26 хв 
Слобожанська 21.53 1 хв  21.54 1 г  34 хв 
Донець 21.57 1 хв  21.58 1 г  38 хв 
Андріївка 22.03 1 хв  22.04 1 г  44 хв 
Шебелинка 22.07 1 хв  22.08 1 г  48 хв 
Жовтнева 22.11 1 хв  22.12 1 г  52 хв 
Сезонна 22.15 1 хв  22.16 1 г  56 хв 
Янківський 22.19 1 хв  22.20 2 г 
Вербівка 22.25 1 хв  22.26 2 г  6 хв 
Балаклія 22.32 1 хв  22.33 2 г  13 хв 
Братське Озеро 22.41 1 хв  22.42 2 г  22 хв 
Лісова 22.48 1 хв  22.49 2 г  29 хв 
Савинці 22.53 1 хв  22.54 2 г  34 хв 
Маяк 22.58 1 хв  22.59 2 г  39 хв 
Бабариківська 23.02 1 хв  23.03 2 г  43 хв 
Закомельська 23.09 1 хв  23.10 2 г  50 хв 
Діброва 23.17 1 хв  23.18 2 г  58 хв 
360 Км 23.22 1 хв  23.23 3 г  3 хв 
Циганська 23.28 1 хв  23.29 3 г  9 хв 
Федорівка 23.32 1 хв  23.33 3 г  13 хв 
368 Км 23.36 1 хв  23.37 3 г  17 хв 
Пимонівка 23.40 1 хв  23.41 3 г  21 хв 
Ізюм 23.47 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6439 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031