У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6439 Харків-Пас. — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6439 сполученням Харків-Пас. - Ізюм відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.20 і прибуває на станцію Ізюм о 23.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.20
Новоселівка 20.25 1 хв  20.26 5 хв 
Основа 20.35 1 хв  20.36 15 хв 
Передвузлова 20.41 1 хв  20.42 21 хв 
ЕЦ-2 20.44 1 хв  20.45 24 хв 
Безлюдівка 20.49 1 хв  20.50 29 хв 
Удянська 20.54 1 хв  20.55 34 хв 
Жихор 20.58 1 хв  20.59 38 хв 
Васищеве 21.02 1 хв  21.03 42 хв 
Борівська-Південна 21.07 1 хв  21.08 47 хв 
Звидки 21.10 1 хв  21.11 50 хв 
Аксютівка 21.15 1 хв  21.16 55 хв 
Дружний 21.18 1 хв  21.19 58 хв 
Левківка 21.22 1 хв  21.23 1 г  2 хв 
Зміїв 21.27 1 хв  21.28 1 г  7 хв 
Зидьки 21.33 1 хв  21.34 1 г  13 хв 
Геніївка 21.36 1 хв  21.37 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 21.41 1 хв  21.42 1 г  21 хв 
Занки 21.46 1 хв  21.47 1 г  26 хв 
Слобожанська 21.54 1 хв  21.55 1 г  34 хв 
Донець 21.58 1 хв  21.59 1 г  38 хв 
Андріївка 22.04 1 хв  22.05 1 г  44 хв 
Шебелинка 22.08 1 хв  22.09 1 г  48 хв 
Жовтнева 22.12 1 хв  22.13 1 г  52 хв 
Сезонна 22.16 1 хв  22.17 1 г  56 хв 
Янківський 22.20 1 хв  22.21 2 г 
Вербівка 22.26 1 хв  22.27 2 г  6 хв 
Балаклія 22.33 1 хв  22.34 2 г  13 хв 
Братське Озеро 22.42 1 хв  22.43 2 г  22 хв 
Лісова 22.49 1 хв  22.50 2 г  29 хв 
Савинці 22.54 1 хв  22.55 2 г  34 хв 
Маяк 22.59 1 хв  23.00 2 г  39 хв 
Бабариківська 23.03 1 хв  23.04 2 г  43 хв 
Закомельська 23.10 1 хв  23.11 2 г  50 хв 
Діброва 23.18 1 хв  23.19 2 г  58 хв 
360 Км 23.23 1 хв  23.24 3 г  3 хв 
Циганська 23.29 1 хв  23.30 3 г  9 хв 
Федорівка 23.33 1 хв  23.34 3 г  13 хв 
368 Км 23.37 1 хв  23.38 3 г  17 хв 
Пимонівка 23.41 1 хв  23.42 3 г  21 хв 
Ізюм 23.48 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6439 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31