У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6440 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6440 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 03.50 і прибуває на станцію Сватово о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Комишуваха, 970 Км, Вовчоярська, Лисичанськ, Забіркіне, Володине, Житлівка, Новососнівський, Щебрець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 03.50
Попасна-2 03.56 1 хв  03.57 6 хв 
Кучмівка 04.00 1 хв  04.01 10 хв 
Комишуваха 04.05 1 хв  04.06 15 хв 
Венгерівка 04.13 1 хв  04.14 23 хв 
Учнівський 04.19 1 хв  04.20 29 хв 
970 Км 04.23 1 хв  04.24 33 хв 
Лоскутівка 04.28 1 хв  04.29 38 хв 
Фіалка 04.37 1 хв  04.38 47 хв 
Вовчоярська 04.43 1 хв  04.44 53 хв 
956 Км 04.49 1 хв  04.50 59 хв 
Переїзна 05.03 1 хв  05.04 1 г  13 хв 
Лисичанськ 05.12 1 хв  05.13 1 г  22 хв 
Насвітевич 05.21 1 хв  05.22 1 г  31 хв 
942 км 05.25 1 хв  05.26 1 г  35 хв 
Забіркіне 05.30 1 хв  05.31 1 г  40 хв 
Рубіжне 05.40 12 хв  05.52 1 г  50 хв 
933 Км 05.56 1 хв  05.57 2 г  6 хв 
Володине 06.02 1 хв  06.03 2 г  12 хв 
Кремінне 06.14 1 хв  06.15 2 г  24 хв 
Юний 06.17 1 хв  06.18 2 г  27 хв 
Житлівка 06.23 1 хв  06.24 2 г  33 хв 
Бунчужний 06.27 1 хв  06.28 2 г  37 хв 
Краснорецька 06.31 1 хв  06.32 2 г  41 хв 
Новососнівський 06.36 1 хв  06.37 2 г  46 хв 
Кабанне 06.52 1 хв  06.53 3 г  2 хв 
Переліски 06.58 1 хв  06.59 3 г  8 хв 
Щебрець 07.03 1 хв  07.04 3 г  13 хв 
Хрипкове 07.08 1 хв  07.09 3 г  18 хв 
Мілуватка 07.17 1 хв  07.18 3 г  27 хв 
Сватово 07.30 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6440 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031