У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Харків-Левада — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6441 сполученням Харків-Левада - Балаклія відправляється зі станції Харків-Левада о 23.12 і прибуває на станцію Балаклія о 01.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Удянська, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, Донець, Шебелинка, Сезонна, Вербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 23.12
Верещаківка-Левадська 23.16 3 хв  23.19 4 хв 
Харків-Вантажний 23.23 1 хв  23.24 11 хв 
Основа 23.29 1 хв  23.30 17 хв 
Передвузлова 23.35 1 хв  23.36 23 хв 
Безлюдівка 23.42 1 хв  23.43 30 хв 
Удянська 23.47 1 хв  23.48 35 хв 
Жихор 23.51 1 хв  23.52 39 хв 
Васищеве 23.55 1 хв  23.56 43 хв 
Борівська-Південна 23.59 2 хв  00.01 47 хв 
Звидки 00.03 1 хв  00.04 51 хв 
Аксютівка 00.08 1 хв  00.09 56 хв 
Дружний 00.11 1 хв  00.12 59 хв 
Левківка 00.15 1 хв  00.16 1 г  3 хв 
Зміїв 00.20 1 хв  00.21 1 г  8 хв 
Зидьки 00.26 1 хв  00.27 1 г  14 хв 
Геніївка 00.29 1 хв  00.30 1 г  17 хв 
Будинок Відпочинку 00.34 1 хв  00.35 1 г  22 хв 
Занки 00.38 1 хв  00.39 1 г  26 хв 
Слобожанська 00.47 1 хв  00.48 1 г  35 хв 
Донець 00.51 1 хв  00.52 1 г  39 хв 
Андріївка 00.57 1 хв  00.58 1 г  45 хв 
Шебелинка 01.00 1 хв  01.01 1 г  48 хв 
Жовтнева 01.04 1 хв  01.05 1 г  52 хв 
Сезонна 01.08 1 хв  01.09 1 г  56 хв 
Янківський 01.12 1 хв  01.13 2 г 
Вербівка 01.18 1 хв  01.19 2 г  6 хв 
Балаклія 01.25 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6441 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031