У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Харків-Левада — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6441 сполученням Харків-Левада - Балаклія відправляється зі станції Харків-Левада о 23.12 і прибуває на станцію Балаклія о 01.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Удянська, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, Донець, Шебелинка, Сезонна, Вербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 23.12
Верещаківка-Левадська 23.16 3 хв  23.19 4 хв 
Харків-Вантажний 23.23 1 хв  23.24 11 хв 
Основа 23.29 1 хв  23.30 17 хв 
Передвузлова 23.35 1 хв  23.36 23 хв 
Безлюдівка 23.42 1 хв  23.43 30 хв 
Удянська 23.47 1 хв  23.48 35 хв 
Жихор 23.51 1 хв  23.52 39 хв 
Васищеве 23.55 1 хв  23.56 43 хв 
Борівська-Південна 23.59 2 хв  00.01 47 хв 
Звидки 00.03 1 хв  00.04 51 хв 
Аксютівка 00.08 1 хв  00.09 56 хв 
Дружний 00.11 1 хв  00.12 59 хв 
Левківка 00.15 1 хв  00.16 1 г  3 хв 
Зміїв 00.20 1 хв  00.21 1 г  8 хв 
Зидьки 00.26 1 хв  00.27 1 г  14 хв 
Геніївка 00.29 1 хв  00.30 1 г  17 хв 
Будинок Відпочинку 00.34 1 хв  00.35 1 г  22 хв 
Занки 00.38 1 хв  00.39 1 г  26 хв 
Слобожанська 00.47 1 хв  00.48 1 г  35 хв 
Донець 00.51 1 хв  00.52 1 г  39 хв 
Андріївка 00.57 1 хв  00.58 1 г  45 хв 
Шебелинка 01.00 1 хв  01.01 1 г  48 хв 
Жовтнева 01.04 1 хв  01.05 1 г  52 хв 
Сезонна 01.08 1 хв  01.09 1 г  56 хв 
Янківський 01.12 1 хв  01.13 2 г 
Вербівка 01.18 1 хв  01.19 2 г  6 хв 
Балаклія 01.25 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6441 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031