У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Коломия — Рахів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6441 сполученням Коломия - Рахів відправляється зі станції Коломия о 08.10 і прибуває на станцію Рахів о 12.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Товмачик, Саджавка, Добротів, Дора, Ямна, Татарів, Вороненко, Ясіня, Кваси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.10
Раківчик 08.21 1 хв  08.22 11 хв 
Товмачик 08.29 1 хв  08.30 19 хв 
Іванівці 08.36 1 хв  08.37 26 хв 
Саджавка 08.42 2 хв  08.44 32 хв 
Ланчин 08.52 1 хв  08.53 42 хв 
Добротів 09.00 1 хв  09.01 50 хв 
Делятин 09.16 2 хв  09.18 1 г  6 хв 
Дора 09.26 1 хв  09.27 1 г  16 хв 
Яремче 09.34 2 хв  09.36 1 г  24 хв 
Ямна 09.43 1 хв  09.44 1 г  33 хв 
Микуличин 09.55 2 хв  09.57 1 г  45 хв 
Татарів 10.13 2 хв  10.15 2 г  3 хв 
Ворохта 10.28 2 хв  10.30 2 г  18 хв 
Вороненко 10.43 2 хв  10.45 2 г  33 хв 
Лазещина 11.01 1 хв  11.02 2 г  51 хв 
Ясіня 11.13 2 хв  11.15 3 г  3 хв 
Свидовець 11.25 1 хв  11.26 3 г  15 хв 
Кваси 11.41 1 хв  11.42 3 г  31 хв 
Білин 11.56 1 хв  11.57 3 г  46 хв 
Рахів 12.12 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6441 Коломия — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031