У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 08.40 і прибуває на станцію Сватово о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Комишуваха, 970 Км, Вовчоярська, Лисичанськ, Забіркіне, Володине, Житлівка, Новососнівський, Щебрець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 08.40
Попасна-2 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Кучмівка 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
Комишуваха 08.55 1 хв  08.56 15 хв 
Венгерівка 09.03 1 хв  09.04 23 хв 
Учнівський 09.09 1 хв  09.10 29 хв 
970 Км 09.13 1 хв  09.14 33 хв 
Лоскутівка 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Фіалка 09.27 1 хв  09.28 47 хв 
Вовчоярська 09.33 1 хв  09.34 53 хв 
956 Км 09.39 1 хв  09.40 59 хв 
Переїзна 09.53 1 хв  09.54 1 г  13 хв 
Лисичанськ 10.02 1 хв  10.03 1 г  22 хв 
Насвітевич 10.11 1 хв  10.12 1 г  31 хв 
942 км 10.15 1 хв  10.16 1 г  35 хв 
Забіркіне 10.20 1 хв  10.21 1 г  40 хв 
Рубіжне 10.30 2 хв  10.32 1 г  50 хв 
933 Км 10.36 1 хв  10.37 1 г  56 хв 
Володине 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 2 г  14 хв 
Юний 10.57 1 хв  10.58 2 г  17 хв 
Житлівка 11.03 1 хв  11.04 2 г  23 хв 
Бунчужний 11.07 1 хв  11.08 2 г  27 хв 
Краснорецька 11.11 1 хв  11.12 2 г  31 хв 
Новососнівський 11.16 1 хв  11.17 2 г  36 хв 
Кабанне 11.32 2 хв  11.34 2 г  52 хв 
Переліски 11.39 1 хв  11.40 2 г  59 хв 
Щебрець 11.44 1 хв  11.45 3 г  4 хв 
Хрипкове 11.49 1 хв  11.50 3 г  9 хв 
Мілуватка 11.58 1 хв  11.59 3 г  18 хв 
Сватово 12.10 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6442 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031