У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Рахів — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Рахів - Коломия відправляється зі станції Рахів о 14.22 і прибуває на станцію Коломия о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Добротів, Саджавка, Товмачик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-16 по 2020-01-31: 28 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.22
Білин 14.35 1 хв  14.36 13 хв 
Кваси 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Свидовець 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Ясіня 15.13 2 хв  15.15 51 хв 
Лазещина 15.27 1 хв  15.28 1 г  5 хв 
Вороненко 15.45 2 хв  15.47 1 г  23 хв 
Ворохта 15.58 2 хв  16.00 1 г  36 хв 
Татарів 16.10 1 хв  16.11 1 г  48 хв 
Микуличин 16.22 2 хв  16.24 2 г 
Ямна 16.35 1 хв  16.36 2 г  13 хв 
Яремче 16.44 2 хв  16.46 2 г  22 хв 
Дора 16.53 1 хв  16.54 2 г  31 хв 
Делятин 17.01 4 хв  17.05 2 г  39 хв 
Добротів 17.19 1 хв  17.20 2 г  57 хв 
Ланчин 17.28 1 хв  17.29 3 г  6 хв 
Саджавка 17.38 1 хв  17.39 3 г  16 хв 
Іванівці 17.47 1 хв  17.48 3 г  25 хв 
Товмачик 17.56 1 хв  17.57 3 г  34 хв 
Раківчик 18.05 1 хв  18.06 3 г  43 хв 
Коломия 18.18 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6442 Рахів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829