У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Рахів — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Рахів - Коломия відправляється зі станції Рахів о 18.45 і прибуває на станцію Коломия о 23.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Добротів, Саджавка, Товмачик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 18.45
Білин 18.58 1 хв  18.59 13 хв 
Кваси 19.08 1 хв  19.09 23 хв 
Свидовець 19.26 1 хв  19.27 41 хв 
Ясіня 19.35 2 хв  19.37 50 хв 
Лазещина 19.48 1 хв  19.49 1 г  3 хв 
Вороненко 20.06 2 хв  20.08 1 г  21 хв 
Ворохта 20.21 2 хв  20.23 1 г  36 хв 
Татарів 20.33 2 хв  20.35 1 г  48 хв 
Микуличин 20.46 2 хв  20.48 2 г  1 хв 
Ямна 20.59 1 хв  21.00 2 г  14 хв 
Яремче 21.06 10 хв  21.16 2 г  21 хв 
Дора 21.26 1 хв  21.27 2 г  41 хв 
Делятин 21.36 28 хв  22.04 2 г  51 хв 
Добротів 22.17 1 хв  22.18 3 г  32 хв 
Ланчин 22.25 1 хв  22.26 3 г  40 хв 
Саджавка 22.34 1 хв  22.35 3 г  49 хв 
Іванівці 22.42 1 хв  22.43 3 г  57 хв 
Товмачик 22.50 1 хв  22.51 4 г  5 хв 
Раківчик 22.59 1 хв  23.00 4 г  14 хв 
Коломия 23.13 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6442 Рахів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30