У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Сватово — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6443 сполученням Сватово - Попасна відправляється зі станції Сватово о 09.40 і прибуває на станцію Попасна о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щебрець, Новососнівський, Житлівка, Володине, Забіркіне, Лисичанськ, Вовчоярська, 970 Км, Комишуваха.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 09.40
Мілуватка 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Хрипкове 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Щебрець 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Переліски 10.05 1 хв  10.06 25 хв 
Кабанне 10.17 1 хв  10.18 37 хв 
Новососнівський 10.24 1 хв  10.25 44 хв 
Краснорецька 10.31 1 хв  10.32 51 хв 
Бунчужний 10.36 1 хв  10.37 56 хв 
Житлівка 10.42 1 хв  10.43 1 г  2 хв 
Юний 10.46 1 хв  10.47 1 г  6 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 1 г  14 хв 
Володине 11.00 1 хв  11.01 1 г  20 хв 
933 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рубіжне 11.18 2 хв  11.20 1 г  38 хв 
Забіркіне 11.26 1 хв  11.27 1 г  46 хв 
942 км 11.30 1 хв  11.31 1 г  50 хв 
Насвітевич 11.37 1 хв  11.38 1 г  57 хв 
Лисичанськ 11.49 1 хв  11.50 2 г  9 хв 
Переїзна 11.58 1 хв  11.59 2 г  18 хв 
956 Км 12.06 1 хв  12.07 2 г  26 хв 
Вовчоярська 12.11 1 хв  12.12 2 г  31 хв 
Фіалка 12.19 1 хв  12.20 2 г  39 хв 
Лоскутівка 12.33 1 хв  12.34 2 г  53 хв 
970 Км 12.37 1 хв  12.38 2 г  57 хв 
Учнівський 12.42 1 хв  12.43 3 г  2 хв 
Венгерівка 12.48 1 хв  12.49 3 г  8 хв 
Комишуваха 12.55 1 хв  12.56 3 г  15 хв 
Кучмівка 12.59 1 хв  13.00 3 г  19 хв 
Попасна-2 13.03 1 хв  13.04 3 г  23 хв 
Попасна 13.10 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6443 Сватово — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031