У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Сватово — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6443 сполученням Сватово - Попасна відправляється зі станції Сватово о 09.40 і прибуває на станцію Попасна о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щебрець, Новососнівський, Житлівка, Володине, Забіркіне, Лисичанськ, Вовчоярська, 970 Км, Комишуваха.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 09.40
Мілуватка 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Хрипкове 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Щебрець 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Переліски 10.05 1 хв  10.06 25 хв 
Кабанне 10.17 1 хв  10.18 37 хв 
Новососнівський 10.24 1 хв  10.25 44 хв 
Краснорецька 10.31 1 хв  10.32 51 хв 
Бунчужний 10.36 1 хв  10.37 56 хв 
Житлівка 10.42 1 хв  10.43 1 г  2 хв 
Юний 10.46 1 хв  10.47 1 г  6 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 1 г  14 хв 
Володине 11.00 1 хв  11.01 1 г  20 хв 
933 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рубіжне 11.18 2 хв  11.20 1 г  38 хв 
Забіркіне 11.26 1 хв  11.27 1 г  46 хв 
942 км 11.30 1 хв  11.31 1 г  50 хв 
Насвітевич 11.37 1 хв  11.38 1 г  57 хв 
Лисичанськ 11.49 1 хв  11.50 2 г  9 хв 
Переїзна 11.58 1 хв  11.59 2 г  18 хв 
956 Км 12.06 1 хв  12.07 2 г  26 хв 
Вовчоярська 12.11 1 хв  12.12 2 г  31 хв 
Фіалка 12.19 1 хв  12.20 2 г  39 хв 
Лоскутівка 12.33 1 хв  12.34 2 г  53 хв 
970 Км 12.37 1 хв  12.38 2 г  57 хв 
Учнівський 12.42 1 хв  12.43 3 г  2 хв 
Венгерівка 12.48 1 хв  12.49 3 г  8 хв 
Комишуваха 12.55 1 хв  12.56 3 г  15 хв 
Кучмівка 12.59 1 хв  13.00 3 г  19 хв 
Попасна-2 13.03 1 хв  13.04 3 г  23 хв 
Попасна 13.10 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6443 Сватово — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930