У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Сватово — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6443 сполученням Сватово - Попасна відправляється зі станції Сватово о 09.40 і прибуває на станцію Попасна о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щебрець, Новососнівський, Житлівка, Володине, Забіркіне, Лисичанськ, Вовчоярська, 970 Км, Комишуваха.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 09.40
Мілуватка 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Хрипкове 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Щебрець 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Переліски 10.05 1 хв  10.06 25 хв 
Кабанне 10.17 1 хв  10.18 37 хв 
Новососнівський 10.24 1 хв  10.25 44 хв 
Краснорецька 10.31 1 хв  10.32 51 хв 
Бунчужний 10.36 1 хв  10.37 56 хв 
Житлівка 10.42 1 хв  10.43 1 г  2 хв 
Юний 10.46 1 хв  10.47 1 г  6 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 1 г  14 хв 
Володине 11.00 1 хв  11.01 1 г  20 хв 
933 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рубіжне 11.18 2 хв  11.20 1 г  38 хв 
Забіркіне 11.26 1 хв  11.27 1 г  46 хв 
942 км 11.30 1 хв  11.31 1 г  50 хв 
Насвітевич 11.37 1 хв  11.38 1 г  57 хв 
Лисичанськ 11.49 1 хв  11.50 2 г  9 хв 
Переїзна 11.58 1 хв  11.59 2 г  18 хв 
956 Км 12.06 1 хв  12.07 2 г  26 хв 
Вовчоярська 12.11 1 хв  12.12 2 г  31 хв 
Фіалка 12.19 1 хв  12.20 2 г  39 хв 
Лоскутівка 12.33 1 хв  12.34 2 г  53 хв 
970 Км 12.37 1 хв  12.38 2 г  57 хв 
Учнівський 12.42 1 хв  12.43 3 г  2 хв 
Венгерівка 12.48 1 хв  12.49 3 г  8 хв 
Комишуваха 12.55 1 хв  12.56 3 г  15 хв 
Кучмівка 12.59 1 хв  13.00 3 г  19 хв 
Попасна-2 13.03 1 хв  13.04 3 г  23 хв 
Попасна 13.10 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6443 Сватово — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930