У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6444 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6444 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 20.45 і прибуває на станцію Харків-Левада о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пимонівка, 368 Км, Федорівка, Циганська, Діброва, Закомельська, Маяк, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Занки, Зміїв, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14/06 відпр.ст.Ізюм 20.31хв ,ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 20.45
Пимонівка 20.50 1 хв  20.51 5 хв 
368 Км 20.54 1 хв  20.55 9 хв 
Федорівка 20.58 1 хв  20.59 13 хв 
Циганська 21.03 1 хв  21.04 18 хв 
Діброва 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Закомельська 21.17 1 хв  21.18 32 хв 
Маяк 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Савинці 21.34 1 хв  21.35 49 хв 
Балаклія 21.48 1 хв  21.49 1 г  3 хв 
Шебелинка 22.04 1 хв  22.05 1 г  19 хв 
Занки 22.19 1 хв  22.20 1 г  34 хв 
Зміїв 22.32 1 хв  22.33 1 г  47 хв 
Жихор 22.52 1 хв  22.53 2 г  7 хв 
Основа 23.08 2 хв  23.10 2 г  23 хв 
Харків-Левада 23.21 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6444 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031