У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6444 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6444 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 20.45 і прибуває на станцію Харків-Левада о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пимонівка, 368 Км, Федорівка, Циганська, Діброва, Закомельська, Маяк, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Занки, Зміїв, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 20.45
Пимонівка 20.50 1 хв  20.51 5 хв 
368 Км 20.54 1 хв  20.55 9 хв 
Федорівка 20.58 1 хв  20.59 13 хв 
Циганська 21.03 1 хв  21.04 18 хв 
Діброва 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Закомельська 21.17 1 хв  21.18 32 хв 
Маяк 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Савинці 21.34 1 хв  21.35 49 хв 
Балаклія 21.48 1 хв  21.49 1 г  3 хв 
Шебелинка 22.04 1 хв  22.05 1 г  19 хв 
Занки 22.19 1 хв  22.20 1 г  34 хв 
Зміїв 22.32 1 хв  22.33 1 г  47 хв 
Жихор 22.52 1 хв  22.53 2 г  7 хв 
Основа 23.08 2 хв  23.10 2 г  23 хв 
Харків-Левада 23.21 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6444 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031