У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6445-6455 сполученням Харків-Левада - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Левада о 09.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська, Ізюм, Букине, Святогірськ, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

ІЗ 16/04 зупинятиметься на з.п.Слобожанська. 04/09 слідує ДР
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6445 04/09 слідує ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 09.25
Основа 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Жихор 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Зміїв 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Занки 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Слобожанська 10.27 1 хв  10.28 1 г  2 хв 
Шебелинка 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Балаклія 10.54 1 хв  10.55 1 г  29 хв 
Савинці 11.10 1 хв  11.11 1 г  45 хв 
Закомельська 11.22 1 хв  11.23 1 г  57 хв 
Циганська 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Ізюм 11.49 1 хв  11.50 2 г  24 хв 
Букине 12.05 1 хв  12.06 2 г  40 хв 
Святогірськ 12.24 1 хв  12.25 2 г  59 хв 
Форпостна 12.42 1 хв  12.43 3 г  17 хв 
Красний Лиман 13.05 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031