У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445/6455 Харків-Левада — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6445/6455 сполученням Харків-Левада - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Левада о 09.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жихор, Занки, Балаклія, Закомельська, Ізюм, Яхничів, 390 Км, Приємний, Ялинковий, Новоселівка, 416 Км, Зелений Клин, Електровозна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 09.25
Основа 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Жихор 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Зміїв 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Занки 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Шебелинка 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Балаклія 10.54 1 хв  10.55 1 г  29 хв 
Савинці 11.10 1 хв  11.11 1 г  45 хв 
Закомельська 11.22 1 хв  11.23 1 г  57 хв 
Циганська 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Ізюм 11.49 1 хв  11.50 2 г  24 хв 
Підгірки 11.54 1 хв  11.55 2 г  29 хв 
Яхничів 11.59 1 хв  12.00 2 г  34 хв 
Букине 12.05 1 хв  12.06 2 г  40 хв 
390 Км 12.10 1 хв  12.11 2 г  45 хв 
Яремівка 12.15 1 хв  12.16 2 г  50 хв 
Приємний 12.19 1 хв  12.20 2 г  54 хв 
Святогірськ 12.24 1 хв  12.25 2 г  59 хв 
Ялинковий 12.28 1 хв  12.29 3 г  3 хв 
Ярова 12.32 1 хв  12.33 3 г  7 хв 
Новоселівка 12.36 1 хв  12.37 3 г  11 хв 
Форпостна 12.42 1 хв  12.43 3 г  17 хв 
416 Км 12.45 1 хв  12.46 3 г  20 хв 
Колективний 12.48 1 хв  12.49 3 г  23 хв 
Зелений Клин 12.51 1 хв  12.52 3 г  26 хв 
Новаторська 12.54 1 хв  12.55 3 г  29 хв 
Електровозна 12.57 1 хв  12.58 3 г  32 хв 
Красний Лиман 13.05 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6445/6455 Харків-Левада — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31