У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6445-6455 сполученням Харків-Левада - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Левада о 09.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська, Ізюм, Букине, Святогірськ, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-04 по 2019-11-08: В добу 04, 05, 06 листопада 2019 року, змінюється графік руху поїздів. № 6219 сполученням Ізюм-Краматорськ — відправлення зі ст. Святогірськ (07.04) зігдно книги розкладу, на перегоні Святогріськ- Форопстна +10 хв, ст. Форпостна +10 хв (07.31/07.32), прибуття на ст. Лиман +10 хв (07.54), відправлення зі ст. Лиман (08.45) згідно з розкладом; № 6455 сполученням Харків-Лиман — відправлення зі ст. Святогірськ +24 хв (12.49) після пропуск № 96, на перегоні Святогірськ-Форпостна +10 хв, ст. Форпостна +34 хв (13.16/13.17), прибуття на ст. Лиман +34 хв (13.39). № 6249 сполученням Ізюм -Слов'янськ — відправлення зі ст. Святогірськ +14 хв (16.49) після пропуску № 6456, на перегоні Святогріськ-Форопстна + 10 хв, ст. Форпостна + 24 хв (17.16/17.17), ст. Лиман +24 хв (17.39/17.42), прибуття на ст. Брусин +24 хв (17.54), відправлення зі ст. Брусин +27 хв (17.58) після пропуску № 2, ст. Пост 10 км +27 хв (18.03/18.04), ст. Придонецька +27 хв (18.11/18.12), ст. Славкурорт +27 хв (18.21/18.22), ст.Кожушко +27 хв (18.32/18.33), прибуття на ст. Слов'янськ +27 хв (18.39); № 6247 сполученням Слов'янськ-Фенольна — відправлення зі ст. Слов'янськ +6 хв (18.54) після прибуття №6249, ст. Шпічкине +5 хв (19.10/19.11), ст. Краматорськ +5 хв (19.21/19.22), ст. Дружківка +5 хв (19.51/19.52), ст. Костянтинівка +5 хв (20.07/20.09), Пост 6 км +5 хв (20.17/20.18), ст. Кривий Торець +5 хв (20.30/20.31), прибуття на ст. Фенольна +5 хв (20.47). -№ 6003 сполученням Ізюм-Фенольна — відправлення зі ст. Святогірськ (11.19) зігдно книги розкладу, на перегоні Святогірськ- Форопстна +10 хв, ст. Форпостна +10 хв (11.46/11.47), ст. Лиман +10 хв (12.10/12.12), ст. Брусин +10 хв (12.22/12.23), ст. Пост 10 км +10 хв (12.26/12.27), ст. Придонецька +10 хв (12.34/12.35), ст. Славкурорт +10 хв (12.42/12.43), ст. Кожушко +10 хв (12.53/12.54), прибуття на ст. Слов'янськ +10 хв (13.00), відправлення зі ст. Слов'янськ +5 хв (13.15), ст. Шпичкине +5 х

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 09.25
Основа 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Жихор 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Зміїв 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Занки 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Слобожанська 10.27 1 хв  10.28 1 г  2 хв 
Шебелинка 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Балаклія 10.54 1 хв  10.55 1 г  29 хв 
Савинці 11.10 1 хв  11.11 1 г  45 хв 
Закомельська 11.22 1 хв  11.23 1 г  57 хв 
Циганська 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Ізюм 11.49 1 хв  11.50 2 г  24 хв 
Букине 12.05 1 хв  12.06 2 г  40 хв 
Святогірськ 12.24 1 хв  12.25 2 г  59 хв 
Форпостна 12.42 1 хв  12.43 3 г  17 хв 
Красний Лиман 13.05 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031