У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6445-6455 сполученням Харків-Левада - Красний Лиман відправляється зі станції Харків-Левада о 09.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська, Ізюм, Букине, Святогірськ, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 09.25
Основа 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Жихор 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Зміїв 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Занки 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Шебелинка 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Балаклія 10.54 1 хв  10.55 1 г  29 хв 
Савинці 11.10 1 хв  11.11 1 г  45 хв 
Закомельська 11.22 1 хв  11.23 1 г  57 хв 
Циганська 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Ізюм 11.49 1 хв  11.50 2 г  24 хв 
Букине 12.05 1 хв  12.06 2 г  40 хв 
Святогірськ 12.24 1 хв  12.25 2 г  59 хв 
Форпостна 12.42 1 хв  12.43 3 г  17 хв 
Красний Лиман 13.05 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6445-6455 Харків-Левада — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728