У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445 Коломия — Ворохта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6445 сполученням Коломия - Ворохта відправляється зі станції Коломия о 20.20 і прибуває на станцію Ворохта о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Раківчик, Товмачик, Іванівці, Саджавка, Ланчин, Добротів, Делятин, Дора, Яремче, Ямна, Микуличин, Татарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 20.20
Раківчик 20.31 1 хв  20.32 11 хв 
Товмачик 20.40 1 хв  20.41 20 хв 
Іванівці 20.47 1 хв  20.48 27 хв 
Саджавка 20.53 1 хв  20.54 33 хв 
Ланчин 21.04 1 хв  21.05 44 хв 
Добротів 21.11 2 хв  21.13 51 хв 
Делятин 21.25 5 хв  21.30 1 г  5 хв 
Дора 21.38 1 хв  21.39 1 г  18 хв 
Яремче 21.45 5 хв  21.50 1 г  25 хв 
Ямна 21.58 1 хв  21.59 1 г  38 хв 
Микуличин 22.06 2 хв  22.08 1 г  46 хв 
Татарів 22.25 1 хв  22.26 2 г  5 хв 
Ворохта 22.41 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6445 Коломия — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829