У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6445 Коломия — Ворохта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6445 сполученням Коломия - Ворохта відправляється зі станції Коломия о 20.45 і прибуває на станцію Ворохта о 23.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Раківчик, Товмачик, Іванівці, Саджавка, Ланчин, Добротів, Делятин, Дора, Яремче, Ямна, Микуличин, Татарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 20.45
Раківчик 20.56 1 хв  20.57 11 хв 
Товмачик 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
Іванівці 21.12 1 хв  21.13 27 хв 
Саджавка 21.18 1 хв  21.19 33 хв 
Ланчин 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Добротів 21.36 2 хв  21.38 51 хв 
Делятин 21.50 12 хв  22.02 1 г  5 хв 
Дора 22.10 1 хв  22.11 1 г  25 хв 
Яремче 22.17 25 хв  22.42 1 г  32 хв 
Ямна 22.50 1 хв  22.51 2 г  5 хв 
Микуличин 22.58 2 хв  23.00 2 г  13 хв 
Татарів 23.17 1 хв  23.18 2 г  32 хв 
Ворохта 23.33 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6445 Коломия — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30