У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6446 Ворохта — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6446 сполученням Ворохта - Коломия відправляється зі станції Ворохта о 04.34 і прибуває на станцію Коломия о 07.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Ямна, Яремче, Дора, Делятин, Добротів, Ланчин, Саджавка, Іванівці, Товмачик, Раківчик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 04.34
Татарів 04.47 1 хв  04.48 13 хв 
Микуличин 05.00 2 хв  05.02 26 хв 
Ямна 05.10 1 хв  05.11 36 хв 
Яремче 05.18 42 хв  06.00 44 хв 
Дора 06.07 1 хв  06.08 1 г  33 хв 
Делятин 06.16 39 хв  06.55 1 г  42 хв 
Добротів 07.07 1 хв  07.08 2 г  33 хв 
Ланчин 07.13 1 хв  07.14 2 г  39 хв 
Саджавка 07.22 1 хв  07.23 2 г  48 хв 
Іванівці 07.30 1 хв  07.31 2 г  56 хв 
Товмачик 07.38 1 хв  07.39 3 г  4 хв 
Раківчик 07.47 1 хв  07.48 3 г  13 хв 
Коломия 07.58 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6446 Ворохта — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції