У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6446 Ворохта — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6446 сполученням Ворохта - Коломия відправляється зі станції Ворохта о 04.34 і прибуває на станцію Коломия о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Ямна, Яремче, Дора, Делятин, Добротів, Ланчин, Саджавка, Іванівці, Товмачик, Раківчик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 04.34
Татарів 04.47 1 хв  04.48 13 хв 
Микуличин 05.00 2 хв  05.02 26 хв 
Ямна 05.13 1 хв  05.14 39 хв 
Яремче 05.19 46 хв  06.05 45 хв 
Дора 06.11 1 хв  06.12 1 г  37 хв 
Делятин 06.20 35 хв  06.55 1 г  46 хв 
Добротів 07.08 1 хв  07.09 2 г  34 хв 
Ланчин 07.14 1 хв  07.15 2 г  40 хв 
Саджавка 07.23 1 хв  07.24 2 г  49 хв 
Іванівці 07.31 1 хв  07.32 2 г  57 хв 
Товмачик 07.39 1 хв  07.40 3 г  5 хв 
Раківчик 07.48 1 хв  07.49 3 г  14 хв 
Коломия 08.00 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6446 Ворохта — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30