У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6456-6446 Красний Лиман — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6456-6446 сполученням Красний Лиман - Харків-Левада відправляється зі станції Красний Лиман о 16.07 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Форпостна, Святогірськ, Букине, Ізюм, Циганська, Закомельська, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Занки, Зміїв, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 16.07
Форпостна 16.29 1 хв  16.30 22 хв 
Святогірськ 16.47 1 хв  16.48 40 хв 
Букине 17.06 1 хв  17.07 59 хв 
Ізюм 17.19 2 хв  17.21 1 г  12 хв 
Циганська 17.30 1 хв  17.31 1 г  23 хв 
Закомельська 17.42 1 хв  17.43 1 г  35 хв 
Савинці 17.54 1 хв  17.55 1 г  47 хв 
Балаклія 18.08 1 хв  18.09 2 г  1 хв 
Шебелинка 18.24 1 хв  18.25 2 г  17 хв 
Занки 18.38 1 хв  18.39 2 г  31 хв 
Зміїв 18.52 1 хв  18.53 2 г  45 хв 
Жихор 19.13 1 хв  19.14 3 г  6 хв 
Основа 19.29 2 хв  19.31 3 г  22 хв 
Харків-Левада 19.44 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6456-6446 Красний Лиман — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031