У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6456/6446 Красний Лиман — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6456/6446 сполученням Красний Лиман - Харків-Левада відправляється зі станції Красний Лиман о 15.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новаторська, Колективний, Форпостна, Ярова, Святогірськ, Яремівка, Букине, Підгірки, Циганська, Савинці, Шебелинка, Зміїв, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 15.57
Електровозна 16.00 1 хв  16.01 3 хв 
Новаторська 16.04 1 хв  16.05 7 хв 
Зелений Клин 16.08 1 хв  16.09 11 хв 
Колективний 16.12 1 хв  16.13 15 хв 
416 Км 16.15 1 хв  16.16 18 хв 
Форпостна 16.19 1 хв  16.20 22 хв 
Новоселівка 16.23 1 хв  16.24 26 хв 
Ярова 16.27 1 хв  16.28 30 хв 
Ялинковий 16.31 1 хв  16.32 34 хв 
Святогірськ 16.37 2 хв  16.39 40 хв 
Приємний 16.42 1 хв  16.43 45 хв 
Яремівка 16.46 1 хв  16.47 49 хв 
390 Км 16.51 1 хв  16.52 54 хв 
Букине 16.57 1 хв  16.58 1 г 
Яхничів 17.02 1 хв  17.03 1 г  5 хв 
Підгірки 17.07 1 хв  17.08 1 г  10 хв 
Ізюм 17.10 10 хв  17.20 1 г  13 хв 
Циганська 17.32 1 хв  17.33 1 г  35 хв 
Закомельська 17.44 1 хв  17.45 1 г  47 хв 
Савинці 17.56 1 хв  17.57 1 г  59 хв 
Балаклія 18.10 1 хв  18.11 2 г  13 хв 
Шебелинка 18.26 1 хв  18.27 2 г  29 хв 
Занки 18.40 1 хв  18.41 2 г  43 хв 
Зміїв 18.54 1 хв  18.55 2 г  57 хв 
Жихор 19.15 1 хв  19.16 3 г  18 хв 
Основа 19.31 1 хв  19.32 3 г  34 хв 
Харків-Левада 19.44 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6456/6446 Красний Лиман — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31