У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6471 Нікополь — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6471 сполученням Нікополь - Кривий Ріг відправляється зі станції Нікополь о 04.55 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна, Кривий Ріг-Головний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 04.55
Нікопольбуд 05.07 1 хв  05.08 12 хв 
86 Км 05.12 1 хв  05.13 17 хв 
83 Км 05.18 1 хв  05.19 23 хв 
Чортомлик 05.29 1 хв  05.30 34 хв 
71 Км 05.40 1 хв  05.41 45 хв 
Підстепне 05.47 1 хв  05.48 52 хв 
Тік 05.59 1 хв  06.00 1 г  4 хв 
47 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  17 хв 
Апостолове 06.24 3 хв  06.27 1 г  29 хв 
29 Км 06.37 1 хв  06.38 1 г  42 хв 
Нива-Трудова 06.43 1 хв  06.44 1 г  48 хв 
Радушна 06.56 1 хв  06.57 2 г  1 хв 
Батуринська 07.05 1 хв  07.06 2 г  10 хв 
Лісозахисна 07.13 1 хв  07.14 2 г  18 хв 
Новоблочна 07.20 1 хв  07.21 2 г  25 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.33 5 хв  07.38 2 г  38 хв 
Кривий Ріг 07.48 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6471 Нікополь — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31