У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6471 Нікополь — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6471 сполученням Нікополь - Кривий Ріг відправляється зі станції Нікополь о 04.58 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна, Кривий Ріг-Головний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 04.58
Нікопольбуд 05.10 1 хв  05.11 12 хв 
86 Км 05.15 1 хв  05.16 17 хв 
83 Км 05.21 1 хв  05.22 23 хв 
Чортомлик 05.31 1 хв  05.32 33 хв 
71 Км 05.41 1 хв  05.42 43 хв 
Підстепне 05.48 1 хв  05.49 50 хв 
Тік 05.59 1 хв  06.00 1 г  1 хв 
47 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  14 хв 
Апостолове 06.24 3 хв  06.27 1 г  26 хв 
29 Км 06.37 1 хв  06.38 1 г  39 хв 
Нива-Трудова 06.43 1 хв  06.44 1 г  45 хв 
Радушна 06.56 1 хв  06.57 1 г  58 хв 
Батуринська 07.05 1 хв  07.06 2 г  7 хв 
Лісозахисна 07.13 1 хв  07.14 2 г  15 хв 
Новоблочна 07.20 1 хв  07.21 2 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.33 5 хв  07.38 2 г  35 хв 
Кривий Ріг 07.48 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6471 Нікополь — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728