У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472 Кривий Ріг — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6472 сполученням Кривий Ріг - Апостолове відправляється зі станції Кривий Ріг о 08.20 і прибуває на станцію Апостолове о 09.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Головний, Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 08.20
Кривий Ріг-Головний 08.30 5 хв  08.35 10 хв 
Новоблочна 08.42 1 хв  08.43 22 хв 
Лісозахисна 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Батуринська 08.53 1 хв  08.54 33 хв 
Радушна 09.01 1 хв  09.02 41 хв 
Нива-Трудова 09.13 1 хв  09.14 53 хв 
29 Км 09.18 1 хв  09.19 58 хв 
Апостолове 09.31 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6472 Кривий Ріг — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31