У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6474 Кривий Ріг-Головний — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6474 сполученням Кривий Ріг-Головний - Нікополь відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 12.10 і прибуває на станцію Нікополь о 14.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 79 Км, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 12.10
Новоблочна 12.18 1 хв  12.19 8 хв 
Лісозахисна 12.24 1 хв  12.25 14 хв 
Батуринська 12.30 1 хв  12.31 20 хв 
Радушна 12.38 1 хв  12.39 28 хв 
Нива-Трудова 12.50 1 хв  12.51 40 хв 
29 Км 12.55 1 хв  12.56 45 хв 
Апостолове 13.08 2 хв  13.10 58 хв 
47 Км 13.21 1 хв  13.22 1 г  11 хв 
Тік 13.32 1 хв  13.33 1 г  22 хв 
Підстепне 13.43 1 хв  13.44 1 г  33 хв 
71 Км 13.49 1 хв  13.50 1 г  39 хв 
Чортомлик 13.59 1 хв  14.00 1 г  49 хв 
79 Км 14.04 1 хв  14.05 1 г  54 хв 
83 Км 14.10 1 хв  14.11 2 г 
86 Км 14.15 1 хв  14.16 2 г  5 хв 
Нікопольбуд 14.24 1 хв  14.25 2 г  14 хв 
Нікополь 14.39 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6474 Кривий Ріг-Головний — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031