У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6477 Чортомлик — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6477 сполученням Чортомлик - Тимкове відправляється зі станції Чортомлик о 15.33 і прибуває на станцію Тимкове о 18.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підстепне, 47 Км, 29 Км, Радушна, Лісозахисна, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чортомлик 15.33
71 Км 15.41 1 хв  15.42 8 хв 
Підстепне 15.47 1 хв  15.48 14 хв 
Тік 15.58 1 хв  15.59 25 хв 
47 Км 16.09 1 хв  16.10 36 хв 
Апостолове 16.20 2 хв  16.22 47 хв 
29 Км 16.32 1 хв  16.33 59 хв 
Нива-Трудова 16.38 1 хв  16.39 1 г  5 хв 
Радушна 16.51 1 хв  16.52 1 г  18 хв 
Батуринська 16.59 1 хв  17.00 1 г  26 хв 
Лісозахисна 17.05 1 хв  17.06 1 г  32 хв 
Новоблочна 17.10 1 хв  17.11 1 г  37 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.23 5 хв  17.28 1 г  50 хв 
Кривий Ріг 17.37 1 хв  17.38 2 г  4 хв 
Кривий Ріг-Західний 17.47 1 хв  17.48 2 г  14 хв 
Мойсіївка 18.02 1 хв  18.03 2 г  29 хв 
Гейківка 18.14 1 хв  18.15 2 г  41 хв 
Утішне 18.23 1 хв  18.24 2 г  50 хв 
Висунь 18.34 1 хв  18.35 3 г  1 хв 
Тимкове 18.45 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6477 Чортомлик — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31