У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6478 Тимкове — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6478 сполученням Тимкове - Нікополь відправляється зі станції Тимкове о 19.04 і прибуває на станцію Нікополь о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Утішне, Мойсіївка, Кривий Ріг, Новоблочна, Батуринська, Нива-Трудова, Апостолове, Тік, 71 Км, 86 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 19.04
Висунь 19.14 1 хв  19.15 10 хв 
Утішне 19.25 1 хв  19.26 21 хв 
Гейківка 19.34 1 хв  19.35 30 хв 
Мойсіївка 19.48 1 хв  19.49 44 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.03 1 хв  20.04 59 хв 
Кривий Ріг 20.15 1 хв  20.16 1 г  11 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.26 3 хв  20.29 1 г  22 хв 
Новоблочна 20.37 1 хв  20.38 1 г  33 хв 
Лісозахисна 20.43 1 хв  20.44 1 г  39 хв 
Батуринська 20.50 1 хв  20.51 1 г  46 хв 
Радушна 20.59 1 хв  21.00 1 г  55 хв 
Нива-Трудова 21.13 1 хв  21.14 2 г  9 хв 
29 Км 21.20 1 хв  21.21 2 г  16 хв 
Апостолове 21.35 3 хв  21.38 2 г  31 хв 
47 Км 21.49 1 хв  21.50 2 г  45 хв 
Тік 22.00 1 хв  22.01 2 г  56 хв 
Підстепне 22.11 1 хв  22.12 3 г  7 хв 
71 Км 22.17 1 хв  22.18 3 г  13 хв 
Чортомлик 22.27 1 хв  22.28 3 г  23 хв 
86 Км 22.43 1 хв  22.44 3 г  39 хв 
Нікополь 23.06 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6478 Тимкове — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728