У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6478 Тимкове — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6478 сполученням Тимкове - Нікополь відправляється зі станції Тимкове о 19.04 і прибуває на станцію Нікополь о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Утішне, Мойсіївка, Кривий Ріг, Новоблочна, Батуринська, Нива-Трудова, Апостолове, Тік, 71 Км, 86 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 19.04
Висунь 19.14 1 хв  19.15 10 хв 
Утішне 19.25 1 хв  19.26 21 хв 
Гейківка 19.34 1 хв  19.35 30 хв 
Мойсіївка 19.48 1 хв  19.49 44 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.03 1 хв  20.04 59 хв 
Кривий Ріг 20.15 1 хв  20.16 1 г  11 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.26 3 хв  20.29 1 г  22 хв 
Новоблочна 20.37 1 хв  20.38 1 г  33 хв 
Лісозахисна 20.43 1 хв  20.44 1 г  39 хв 
Батуринська 20.50 1 хв  20.51 1 г  46 хв 
Радушна 20.59 1 хв  21.00 1 г  55 хв 
Нива-Трудова 21.13 1 хв  21.14 2 г  9 хв 
29 Км 21.20 1 хв  21.21 2 г  16 хв 
Апостолове 21.35 3 хв  21.38 2 г  31 хв 
47 Км 21.49 1 хв  21.50 2 г  45 хв 
Тік 22.00 1 хв  22.01 2 г  56 хв 
Підстепне 22.11 1 хв  22.12 3 г  7 хв 
71 Км 22.17 1 хв  22.18 3 г  13 хв 
Чортомлик 22.27 1 хв  22.28 3 г  23 хв 
86 Км 22.43 1 хв  22.44 3 г  39 хв 
Нікополь 23.06 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6478 Тимкове — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31