У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6479 сполученням Нікополь - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Нікополь о 17.48 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 20.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 17.48
Нікопольбуд 17.58 1 хв  17.59 10 хв 
86 Км 18.03 1 хв  18.04 15 хв 
83 Км 18.09 1 хв  18.10 21 хв 
Чортомлик 18.19 1 хв  18.20 31 хв 
71 Км 18.29 1 хв  18.30 41 хв 
Підстепне 18.36 1 хв  18.37 48 хв 
Тік 18.48 1 хв  18.49 1 г 
47 Км 18.59 1 хв  19.00 1 г  11 хв 
Апостолове 19.10 2 хв  19.12 1 г  22 хв 
29 Км 19.22 1 хв  19.23 1 г  34 хв 
Нива-Трудова 19.28 1 хв  19.29 1 г  40 хв 
Радушна 19.41 1 хв  19.42 1 г  53 хв 
Батуринська 19.49 1 хв  19.50 2 г  1 хв 
Лісозахисна 19.55 1 хв  19.56 2 г  7 хв 
Новоблочна 20.00 1 хв  20.01 2 г  12 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.12 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031