У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6492/6491 Запоріжжя-1 — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6492/6491 сполученням Запоріжжя-1 - Нікополь відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 09.16 і прибуває на станцію Нікополь о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Анатолія Алімова, 172 Км, 168 Км, Дніпробуд-2, Канцерівка, 141 Км, 132 Км, Марганець, 114 Км, Ревун.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 09.16
Запоріжжя-2 09.23 2 хв  09.25 7 хв 
Ім. Анатолія Алімова 09.34 1 хв  09.35 18 хв 
174 Км 09.38 2 хв  09.40 22 хв 
172 Км 09.43 1 хв  09.44 27 хв 
Запорізька Січ 09.48 9 хв  09.57 32 хв 
168 Км 10.00 1 хв  10.01 44 хв 
166 Км 10.06 1 хв  10.07 50 хв 
Дніпробуд-2 10.11 1 хв  10.12 55 хв 
162 Км 10.16 1 хв  10.17 1 г 
Канцерівка 10.26 1 хв  10.27 1 г  10 хв 
Колгоспка 10.41 1 хв  10.42 1 г  25 хв 
141 Км 10.48 1 хв  10.49 1 г  32 хв 
Мирова 10.55 1 хв  10.56 1 г  39 хв 
132 Км 11.02 1 хв  11.03 1 г  46 хв 
125 Км 11.10 1 хв  11.11 1 г  54 хв 
Марганець 11.20 1 хв  11.21 2 г  4 хв 
116 Км 11.25 1 хв  11.26 2 г  9 хв 
114 Км 11.30 1 хв  11.31 2 г  14 хв 
111 Км 11.35 1 хв  11.36 2 г  19 хв 
Ревун 11.40 1 хв  11.41 2 г  24 хв 
105 Км 11.46 1 хв  11.47 2 г  30 хв 
Нікополь 11.56 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6492/6491 Запоріжжя-1 — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031