У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6493 Запоріжжя-2 — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6493 сполученням Запоріжжя-2 - Нікополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 15.10 і прибуває на станцію Нікополь о 17.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 174 Км, Запорізька Січ, 166 Км, Канцерівка, 141 Км, 132 Км, Марганець, 114 Км, Ревун.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 15.10
Ім. Анатолія Алімова 15.19 1 хв  15.20 9 хв 
174 Км 15.23 1 хв  15.24 13 хв 
172 Км 15.27 1 хв  15.28 17 хв 
Запорізька Січ 15.34 4 хв  15.38 24 хв 
168 Км 15.42 1 хв  15.43 32 хв 
166 Км 15.47 1 хв  15.48 37 хв 
Дніпробуд-2 15.52 1 хв  15.53 42 хв 
Канцерівка 16.03 1 хв  16.04 53 хв 
Колгоспка 16.18 1 хв  16.19 1 г  8 хв 
141 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  15 хв 
Мирова 16.32 1 хв  16.33 1 г  22 хв 
132 Км 16.39 1 хв  16.40 1 г  29 хв 
125 Км 16.47 1 хв  16.48 1 г  37 хв 
Марганець 16.57 2 хв  16.59 1 г  47 хв 
116 Км 17.03 1 хв  17.04 1 г  53 хв 
114 Км 17.08 1 хв  17.09 1 г  58 хв 
111 Км 17.13 1 хв  17.14 2 г  3 хв 
Ревун 17.18 1 хв  17.19 2 г  8 хв 
105 Км 17.24 1 хв  17.25 2 г  14 хв 
Нікополь 17.34 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6493 Запоріжжя-2 — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031