У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Лавочне — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням Лавочне - Мукачево відправляється зі станції Лавочне о 05.15 і прибуває на станцію Мукачево о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бескит, Скотарське, Воловець, Занька, Вовчий, Неліпино, Драчино, Карпати, Чинадієве(оп), Мукачево-Прилад.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 05.15
Опорець 05.20 1 хв  05.21 5 хв 
Бескит 05.27 1 хв  05.28 12 хв 
1639.2 Км 05.38 1 хв  05.39 23 хв 
Скотарське 05.43 3 хв  05.46 28 хв 
Гукливий 05.51 1 хв  05.52 36 хв 
Воловець 05.59 2 хв  06.01 44 хв 
Яблунів 06.06 1 хв  06.07 51 хв 
Занька 06.14 1 хв  06.15 59 хв 
1662 Км 06.21 1 хв  06.22 1 г  6 хв 
Вовчий 06.31 1 хв  06.32 1 г  16 хв 
Сасівка 06.38 1 хв  06.39 1 г  23 хв 
Неліпино 06.42 1 хв  06.43 1 г  27 хв 
Свалява 06.48 2 хв  06.50 1 г  33 хв 
Драчино 06.56 1 хв  06.57 1 г  41 хв 
Пасіка 07.01 1 хв  07.02 1 г  46 хв 
Карпати 07.06 1 хв  07.07 1 г  51 хв 
Чинадієве 07.12 1 хв  07.13 1 г  57 хв 
Чинадієве(оп) 07.17 1 хв  07.18 2 г  2 хв 
Кольчине 07.23 1 хв  07.24 2 г  8 хв 
Мукачево-Прилад 07.29 1 хв  07.30 2 г  14 хв 
Мукачево 07.33 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6501 Лавочне — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031