У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 П'ятихатки-Пас. — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням П'ятихатки-Пас. - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 04.27 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км, Рокувата, Вечірній Кут, Шмакове, Мудрьона.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 04.27
Жовті Води 1 04.39 1 хв  04.40 12 хв 
Савро 04.53 1 хв  04.54 26 хв 
27 Км 05.05 1 хв  05.06 38 хв 
Зав'ялівка 05.09 1 хв  05.10 42 хв 
Кам'яне Поле 05.20 1 хв  05.21 53 хв 
Саксагань 05.33 1 хв  05.34 1 г  6 хв 
54 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  13 хв 
Рокувата 05.48 1 хв  05.49 1 г  21 хв 
Вечірній Кут 06.01 1 хв  06.02 1 г  34 хв 
Шмакове 06.11 2 хв  06.13 1 г  44 хв 
Мудрьона 06.29 1 хв  06.30 2 г  2 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.40 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6501 П'ятихатки-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31