У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502-6166 Чоп — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів відправляється зі станції Чоп о 06.03 і прибуває на станцію Львів о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 61 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево-Перевалочна, Карпати, Вовчий, Скотарське, Славське, Стинава Нижня, П'ятничани, Дмитрія, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-05 по 2019-09-18: 10, 11, 12, 13, 14 вересня віднміняється зупинка на ст. Тернівка

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 06.03
Чоп-Перев. 06.06 1 хв  06.07 3 хв 
Мінеральне 06.10 1 хв  06.11 7 хв 
Есень-платформа 06.16 1 хв  06.17 13 хв 
Есень 06.22 2 хв  06.24 19 хв 
Свобода 06.29 1 хв  06.30 26 хв 
Батьово 06.34 2 хв  06.36 31 хв 
1727 Км 06.41 1 хв  06.42 38 хв 
Ровне 06.46 1 хв  06.47 43 хв 
Баркасове 06.54 2 хв  06.56 51 хв 
Страбичово 07.08 1 хв  07.09 1 г  5 хв 
Ключарки 07.19 1 хв  07.20 1 г  16 хв 
Мукачево-Перевалочна 07.26 1 хв  07.27 1 г  23 хв 
Мукачево 07.30 1 г 8 хв  08.38 1 г  27 хв 
Мукачево-Прилад 08.42 1 хв  08.43 2 г  39 хв 
Кольчине 08.48 1 хв  08.49 2 г  45 хв 
Чинадієве(оп) 08.54 1 хв  08.55 2 г  51 хв 
Чинадієве 08.59 1 хв  09.00 2 г  56 хв 
Карпати 09.04 1 хв  09.05 3 г  1 хв 
Пасіка 09.08 1 хв  09.09 3 г  5 хв 
Драчино 09.13 1 хв  09.14 3 г  10 хв 
Свалява 09.20 2 хв  09.22 3 г  17 хв 
Неліпино 09.26 1 хв  09.27 3 г  23 хв 
Сасівка 09.30 1 хв  09.31 3 г  27 хв 
Вовчий 09.37 1 хв  09.38 3 г  34 хв 
1662 Км 09.45 1 хв  09.46 3 г  42 хв 
Занька 09.51 1 хв  09.52 3 г  48 хв 
Яблунів 09.58 1 хв  09.59 3 г  55 хв 
Воловець 10.06 2 хв  10.08 4 г  3 хв 
Гукливий 10.15 1 хв  10.16 4 г  12 хв 
Скотарське 10.21 1 хв  10.22 4 г  18 хв 
1639.2 Км 10.27 1 хв  10.28 4 г  24 хв 
Бескит 10.35 1 хв  10.36 4 г  32 хв 
Опорець 10.41 1 хв  10.42 4 г  38 хв 
Лавочне 10.48 6 хв  10.54 4 г  45 хв 
Тернавка 11.00 1 хв  11.01 4 г  57 хв 
Славське 11.09 2 хв  11.11 5 г  6 хв 
Тухля 11.23 1 хв  11.24 5 г  20 хв 
Гребенів 11.35 1 хв  11.36 5 г  32 хв 
Сколе 11.46 1 хв  11.47 5 г  43 хв 
Верхнє Синьовидне 11.59 1 хв  12.00 5 г  56 хв 
Нижнє Синьовидне 12.05 1 хв  12.06 6 г  2 хв 
Стинава Нижня 12.09 1 хв  12.10 6 г  6 хв 
Любинці 12.14 1 хв  12.15 6 г  11 хв 
Гірне 12.19 1 хв  12.20 6 г  16 хв 
Конюхів 12.25 1 хв  12.26 6 г  22 хв 
Стрий 12.35 1 хв  12.36 6 г  32 хв 
Угерсько 12.53 1 хв  12.54 6 г  50 хв 
П'ятничани 12.58 1 хв  12.59 6 г  55 хв 
Більче 13.03 1 хв  13.04 7 г 
Пісочна 13.11 1 хв  13.12 7 г  8 хв 
Миколаїв-Дністровський 13.19 2 хв  13.21 7 г  16 хв 
Задорожна 13.26 1 хв  13.27 7 г  23 хв 
Черкаси Львівські 13.31 1 хв  13.32 7 г  28 хв 
Дмитрія 13.36 1 хв  13.37 7 г  33 хв 
Щирець 1 13.41 1 хв  13.42 7 г  38 хв 
Щирець 2 13.45 1 хв  13.46 7 г  42 хв 
Семенівка 13.50 1 хв  13.51 7 г  47 хв 
Пустомити 13.55 2 хв  13.57 7 г  52 хв 
Глинна Наварія 14.01 1 хв  14.02 7 г  58 хв 
Оброшин 14.09 1 хв  14.10 8 г  6 хв 
Скнилів 14.16 2 хв  14.18 8 г  13 хв 
Львів 14.27 8 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6502-6166 Чоп — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031