У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Пришиб — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Пришиб - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Пришиб о 03.37 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1167 Км, Таврійськ, Дачна, 1138 Км, Плавні-Вантажні, 1132 Км, Канкринівка, Осетрівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 03.37
1170 Км 03.45 1 хв  03.46 8 хв 
1167 Км 03.49 1 хв  03.50 12 хв 
Бурчацьк 03.54 1 хв  03.55 17 хв 
Таврійськ 04.04 2 хв  04.06 27 хв 
Попове 04.12 1 хв  04.13 35 хв 
Дачна 04.17 1 хв  04.18 40 хв 
1141 Км 04.22 1 хв  04.23 45 хв 
1138 Км 04.26 1 хв  04.27 49 хв 
Плавні-Пас. 04.32 1 хв  04.33 55 хв 
Плавні-Вантажні 04.38 1 хв  04.39 1 г  1 хв 
1134 Км 04.41 1 хв  04.42 1 г  4 хв 
1132 Км 04.45 1 хв  04.46 1 г  8 хв 
1130 Км 04.48 1 хв  04.49 1 г  11 хв 
Канкринівка 04.56 1 хв  04.57 1 г  19 хв 
1123 Км 05.02 1 хв  05.03 1 г  25 хв 
Осетрівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  29 хв 
1117 Км 05.10 1 хв  05.11 1 г  33 хв 
Кушугум 05.13 1 хв  05.14 1 г  36 хв 
Балабине 05.17 1 хв  05.18 1 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.27 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6502 Пришиб — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031