У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.36 і прибуває на станцію Лозова о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.36
Новоселівка 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
Покотилівка 03.50 1 хв  03.51 14 хв 
Високий 03.56 1 хв  03.57 20 хв 
Комарівка 04.00 1 хв  04.01 24 хв 
Мерефа 04.07 2 хв  04.09 31 хв 
Міст 04.15 1 хв  04.16 39 хв 
Селекційна 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Єзерська 04.26 1 хв  04.27 50 хв 
Липкуватівка 04.30 1 хв  04.31 54 хв 
Бірки 04.37 1 хв  04.38 1 г  1 хв 
829 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.47 2 хв  04.49 1 г  11 хв 
Шурине 04.54 1 хв  04.55 1 г  18 хв 
Широніне 05.00 1 хв  05.01 1 г  24 хв 
Безпалівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  30 хв 
Клименівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  37 хв 
Новоберецька 05.16 1 хв  05.17 1 г  40 хв 
Трійчате 05.23 1 хв  05.24 1 г  47 хв 
Берека 05.29 1 хв  05.30 1 г  53 хв 
865 05.34 1 хв  05.35 1 г  58 хв 
Лихачове 05.39 2 хв  05.41 2 г  3 хв 
872 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  10 хв 
878 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  16 хв 
Перемога 05.57 1 хв  05.58 2 г  21 хв 
Біляївка 06.01 1 хв  06.02 2 г  25 хв 
Роздольський 06.08 1 хв  06.09 2 г  32 хв 
Шульське 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  42 хв 
Відпочинок 06.27 1 хв  06.28 2 г  51 хв 
Герсеванівський 06.32 1 хв  06.33 2 г  56 хв 
Прядкін 06.38 1 хв  06.39 3 г  2 хв 
Панютине 06.45 1 хв  06.46 3 г  9 хв 
Хлібна 06.50 1 хв  06.51 3 г  14 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 3 г  18 хв 
Лозова 06.58 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031