У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.36 і прибуває на станцію Лозова о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03-14,15,16/04 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.36
Новоселівка 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
Покотилівка 03.50 1 хв  03.51 14 хв 
Високий 03.56 1 хв  03.57 20 хв 
Комарівка 04.00 1 хв  04.01 24 хв 
Мерефа 04.07 2 хв  04.09 31 хв 
Міст 04.15 1 хв  04.16 39 хв 
Селекційна 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Єзерська 04.26 1 хв  04.27 50 хв 
Липкуватівка 04.30 1 хв  04.31 54 хв 
Бірки 04.37 1 хв  04.38 1 г  1 хв 
829 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.47 2 хв  04.49 1 г  11 хв 
Шурине 04.54 1 хв  04.55 1 г  18 хв 
Широніне 05.00 1 хв  05.01 1 г  24 хв 
Безпалівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  30 хв 
Клименівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  37 хв 
Новоберецька 05.16 1 хв  05.17 1 г  40 хв 
Трійчате 05.23 1 хв  05.24 1 г  47 хв 
Берека 05.29 1 хв  05.30 1 г  53 хв 
865 05.34 1 хв  05.35 1 г  58 хв 
Лихачове 05.39 2 хв  05.41 2 г  3 хв 
872 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  10 хв 
878 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  16 хв 
Перемога 05.57 1 хв  05.58 2 г  21 хв 
Біляївка 06.01 1 хв  06.02 2 г  25 хв 
Роздольський 06.08 1 хв  06.09 2 г  32 хв 
Шульське 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  42 хв 
Відпочинок 06.27 1 хв  06.28 2 г  51 хв 
Герсеванівський 06.32 1 хв  06.33 2 г  56 хв 
Прядкін 06.38 1 хв  06.39 3 г  2 хв 
Панютине 06.45 1 хв  06.46 3 г  9 хв 
Хлібна 06.50 1 хв  06.51 3 г  14 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 3 г  18 хв 
Лозова 06.58 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031