У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.36 і прибуває на станцію Лозова о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.36
Новоселівка 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
Покотилівка 03.50 1 хв  03.51 14 хв 
Високий 03.56 1 хв  03.57 20 хв 
Комарівка 04.00 1 хв  04.01 24 хв 
Мерефа 04.07 2 хв  04.09 31 хв 
Міст 04.15 1 хв  04.16 39 хв 
Селекційна 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Єзерська 04.26 1 хв  04.27 50 хв 
Липкуватівка 04.30 1 хв  04.31 54 хв 
Бірки 04.37 1 хв  04.38 1 г  1 хв 
829 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.47 2 хв  04.49 1 г  11 хв 
Шурине 04.54 10 хв  05.04 1 г  18 хв 
Широніне 05.09 1 хв  05.10 1 г  33 хв 
Безпалівка 05.15 1 хв  05.16 1 г  39 хв 
Клименівка 05.22 1 хв  05.23 1 г  46 хв 
Новоберецька 05.25 1 хв  05.26 1 г  49 хв 
Трійчате 05.32 1 хв  05.33 1 г  56 хв 
Берека 05.38 1 хв  05.39 2 г  2 хв 
865 05.43 1 хв  05.44 2 г  7 хв 
Лихачове 05.48 2 хв  05.50 2 г  12 хв 
872 Км 05.55 1 хв  05.56 2 г  19 хв 
878 Км 06.01 1 хв  06.02 2 г  25 хв 
Перемога 06.06 1 хв  06.07 2 г  30 хв 
Біляївка 06.10 1 хв  06.11 2 г  34 хв 
Роздольський 06.17 1 хв  06.18 2 г  41 хв 
Шульське 06.23 1 хв  06.24 2 г  47 хв 
Краснопавлівка 06.27 1 хв  06.28 2 г  51 хв 
Відпочинок 06.36 1 хв  06.37 3 г 
Герсеванівський 06.41 1 хв  06.42 3 г  5 хв 
Прядкін 06.47 1 хв  06.48 3 г  11 хв 
Панютине 06.54 1 хв  06.55 3 г  18 хв 
Хлібна 06.59 1 хв  07.00 3 г  23 хв 
Заводська 07.03 1 хв  07.04 3 г  27 хв 
Лозова 07.07 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728