У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.38 і прибуває на станцію Лозова о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.38
Новоселівка 03.43 1 хв  03.44 5 хв 
Покотилівка 03.52 1 хв  03.53 14 хв 
Високий 03.58 1 хв  03.59 20 хв 
Комарівка 04.02 1 хв  04.02 24 хв 
Мерефа 04.09 2 хв  04.11 31 хв 
Міст 04.17 1 хв  04.18 39 хв 
Селекційна 04.21 1 хв  04.22 43 хв 
Єзерська 04.28 1 хв  04.29 50 хв 
Липкуватівка 04.32 1 хв  04.33 54 хв 
Бірки 04.39 1 хв  04.40 1 г  1 хв 
829 Км 04.45 1 хв  04.46 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.49 2 хв  04.51 1 г  11 хв 
Шурине 04.56 8 хв  05.04 1 г  18 хв 
Широніне 05.09 1 хв  05.10 1 г  31 хв 
Безпалівка 05.15 1 хв  05.16 1 г  37 хв 
Клименівка 05.22 1 хв  05.23 1 г  44 хв 
Новоберецька 05.25 1 хв  05.26 1 г  47 хв 
Трійчате 05.32 1 хв  05.33 1 г  54 хв 
Берека 05.38 1 хв  05.39 2 г 
865 05.43 1 хв  05.44 2 г  5 хв 
Лихачове 05.48 2 хв  05.50 2 г  10 хв 
872 Км 05.55 1 хв  05.56 2 г  17 хв 
878 Км 06.01 1 хв  06.02 2 г  23 хв 
Перемога 06.06 1 хв  06.07 2 г  28 хв 
Біляївка 06.10 1 хв  06.11 2 г  32 хв 
Роздольський 06.17 1 хв  06.18 2 г  39 хв 
Шульське 06.23 1 хв  06.24 2 г  45 хв 
Краснопавлівка 06.27 1 хв  06.28 2 г  49 хв 
Відпочинок 06.36 1 хв  06.37 2 г  58 хв 
Герсеванівський 06.41 1 хв  06.42 3 г  3 хв 
Прядкін 06.47 1 хв  06.48 3 г  9 хв 
Панютине 06.54 1 хв  06.55 3 г  16 хв 
Хлібна 06.59 1 хв  07.00 3 г  21 хв 
Заводська 07.03 1 хв  07.04 3 г  25 хв 
Лозова 07.07 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031