У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504-1 Пришиб — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6504-1 сполученням Пришиб - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Пришиб о 03.53 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1167 Км, Таврійськ, Дачна, 1138 Км, Плавні-Вантажні, 1132 Км, Канкринівка, Осетрівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 03.53
1170 Км 04.01 1 хв  04.02 8 хв 
1167 Км 04.05 1 хв  04.06 12 хв 
Бурчацьк 04.11 1 хв  04.12 18 хв 
Таврійськ 04.23 2 хв  04.25 30 хв 
Попове 04.31 1 хв  04.32 38 хв 
Дачна 04.36 1 хв  04.37 43 хв 
1141 Км 04.41 1 хв  04.42 48 хв 
1138 Км 04.45 1 хв  04.46 52 хв 
Плавні-Пас. 04.51 1 хв  04.52 58 хв 
Плавні-Вантажні 04.57 1 хв  04.58 1 г  4 хв 
1134 Км 05.00 1 хв  05.01 1 г  7 хв 
1132 Км 05.04 1 хв  05.05 1 г  11 хв 
1130 Км 05.07 1 хв  05.08 1 г  14 хв 
Канкринівка 05.15 9 хв  05.24 1 г  22 хв 
1123 Км 05.29 1 хв  05.30 1 г  36 хв 
Осетрівка 05.33 1 хв  05.34 1 г  40 хв 
1117 Км 05.37 1 хв  05.38 1 г  44 хв 
Кушугум 05.40 1 хв  05.41 1 г  47 хв 
Балабине 05.44 5 хв  05.49 1 г  51 хв 
Запоріжжя-1 05.58 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6504-1 Пришиб — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031