У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 11.37 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 14.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, Бірки, 264 Км, Єградівка, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 11.37
Веселий Кут 11.43 1 хв  11.44 6 хв 
Велика Яблунівка 11.47 1 хв  11.48 10 хв 
Березняки 11.51 1 хв  11.52 14 хв 
222 Км 11.55 1 хв  11.56 18 хв 
Березняцька 11.58 1 хв  11.59 21 хв 
Райгород 12.03 1 хв  12.04 26 хв 
Ярове 12.08 1 хв  12.09 31 хв 
Пляківка 12.12 1 хв  12.13 35 хв 
Кам'янка 12.16 1 хв  12.17 39 хв 
Геологічна 12.20 1 хв  12.21 43 хв 
241 Км 12.24 1 хв  12.25 47 хв 
Косарі 12.29 8 хв  12.37 52 хв 
247 Км 12.40 1 хв  12.41 1 г  3 хв 
Фундукліївка 12.45 1 хв  12.46 1 г  8 хв 
Бірки 12.51 1 хв  12.52 1 г  14 хв 
260 Км 12.57 1 хв  12.58 1 г  20 хв 
Соснівка 13.01 1 хв  13.02 1 г  24 хв 
264 Км 13.04 1 хв  13.05 1 г  27 хв 
Цибулеве 13.12 1 хв  13.13 1 г  35 хв 
Мамаїв Яр 13.19 1 хв  13.20 1 г  42 хв 
Єградівка 13.23 1 хв  13.24 1 г  46 хв 
Коханівка 13.29 1 хв  13.30 1 г  52 хв 
Богданівка 13.32 1 хв  13.33 1 г  55 хв 
Чорноліська 13.35 1 хв  13.36 1 г  58 хв 
Водяна 13.40 1 хв  13.41 2 г  3 хв 
Колгоспна 13.44 1 хв  13.45 2 г  7 хв 
Знам'янка-2 13.47 1 хв  13.48 2 г  10 хв 
Вагонне депо 13.55 1 хв  13.56 2 г  18 хв 
Знам'янка-Сортувальна 13.58 1 хв  13.59 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 14.04 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції