У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Мерефа — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Мерефа - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерефа о 06.18 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Артемівка, Комарівка, Південний, Зелений Гай, Високий, Науковий, Покотилівка, Карачівка, Липовий Гай, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерефа 06.18
Артемівка 06.22 1 хв  06.23 4 хв 
Комарівка 06.27 1 хв  06.28 9 хв 
Південний 06.30 1 хв  06.31 12 хв 
Зелений Гай 06.33 1 хв  06.34 15 хв 
Високий 06.36 1 хв  06.37 18 хв 
Науковий 06.40 1 хв  06.41 22 хв 
Покотилівка 06.45 1 хв  06.46 27 хв 
Карачівка 06.49 1 хв  06.50 31 хв 
Липовий Гай 06.52 2 хв  06.54 34 хв 
Новоселівка 06.59 1 хв  07.00 41 хв 
Харків-Пас. 07.05 47 хв 

У розкладі поїзда 6506 Мерефа — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031