У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Мукачево - Стрий відправляється зі станції Мукачево о 16.06 і прибуває на станцію Стрий о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чинадієве(оп), Пасіка, Неліпино, 1662 Км, Воловець, 1639.2 Км, Лавочне, Тухля, Верхнє Синьовидне, Любинці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.06
Мукачево-Прилад 16.11 1 хв  16.12 5 хв 
Кольчине 16.16 1 хв  16.17 10 хв 
Чинадієве(оп) 16.22 1 хв  16.23 16 хв 
Чинадієве 16.25 1 хв  16.26 19 хв 
Карпати 16.31 1 хв  16.32 25 хв 
Пасіка 16.35 1 хв  16.36 29 хв 
Драчино 16.40 1 хв  16.41 34 хв 
Свалява 16.46 1 хв  16.47 40 хв 
Неліпино 16.51 1 хв  16.52 45 хв 
Сасівка 16.55 1 хв  16.56 49 хв 
Вовчий 17.01 1 хв  17.02 55 хв 
1662 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  3 хв 
Занька 17.15 1 хв  17.16 1 г  9 хв 
Яблунів 17.22 1 хв  17.23 1 г  16 хв 
Воловець 17.30 1 хв  17.31 1 г  24 хв 
Гукливий 17.37 1 хв  17.38 1 г  31 хв 
Скотарське 17.42 1 хв  17.43 1 г  36 хв 
1639.2 Км 17.49 1 хв  17.50 1 г  43 хв 
Бескит 17.56 1 хв  17.57 1 г  50 хв 
Опорець 18.03 1 хв  18.04 1 г  57 хв 
Лавочне 18.10 1 хв  18.11 2 г  4 хв 
Тернавка 18.17 1 хв  18.18 2 г  11 хв 
Славське 18.25 2 хв  18.27 2 г  19 хв 
Тухля 18.38 1 хв  18.39 2 г  32 хв 
Гребенів 18.51 1 хв  18.52 2 г  45 хв 
Сколе 19.01 2 хв  19.03 2 г  55 хв 
Верхнє Синьовидне 19.13 1 хв  19.14 3 г  7 хв 
Нижнє Синьовидне 19.19 1 хв  19.20 3 г  13 хв 
Стинава Нижня 19.23 1 хв  19.24 3 г  17 хв 
Любинці 19.28 1 хв  19.29 3 г  22 хв 
Гірне 19.33 1 хв  19.34 3 г  27 хв 
Конюхів 19.40 1 хв  19.41 3 г  34 хв 
Стрий 19.50 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6506 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031