У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Пришиб — Вільнянськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Пришиб - Вільнянськ відправляється зі станції Пришиб о 04.48 і прибуває на станцію Вільнянськ о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1167 Км, Таврійськ, 1146 Км, 1141 Км, Плавні-Пас., 1134 Км, 1130 Км, 1123 Км, 1117 Км, Балабине, Мотор, Запоріжжя Вантажне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 04.48
1170 Км 04.56 1 хв  04.57 8 хв 
1167 Км 05.00 1 хв  05.01 12 хв 
Бурчацьк 05.05 1 хв  05.06 17 хв 
Таврійськ 05.15 2 хв  05.17 27 хв 
Попове 05.23 1 хв  05.24 35 хв 
1146 Км 05.25 2 хв  05.27 37 хв 
Дачна 05.29 1 хв  05.30 41 хв 
1141 Км 05.34 1 хв  05.35 46 хв 
1138 Км 05.38 1 хв  05.39 50 хв 
Плавні-Пас. 05.44 1 хв  05.45 56 хв 
Плавні-Вантажні 05.51 1 хв  05.52 1 г  3 хв 
1134 Км 05.54 1 хв  05.55 1 г  6 хв 
1132 Км 05.58 1 хв  05.59 1 г  10 хв 
1130 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  13 хв 
Канкринівка 06.09 9 хв  06.18 1 г  21 хв 
1123 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  35 хв 
Осетрівка 06.27 1 хв  06.28 1 г  39 хв 
1117 Км 06.31 1 хв  06.32 1 г  43 хв 
Кушугум 06.34 1 хв  06.35 1 г  46 хв 
Балабине 06.38 5 хв  06.43 1 г  50 хв 
Запоріжжя-1 06.52 5 хв  06.57 2 г  4 хв 
Мотор 07.04 1 хв  07.05 2 г  16 хв 
Іскра 07.07 1 хв  07.08 2 г  19 хв 
Запоріжжя Вантажне 07.14 1 хв  07.15 2 г  26 хв 
Янцеве 07.25 1 хв  07.26 2 г  37 хв 
Вільнянськ 07.35 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6506 Пришиб — Вільнянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30