У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Пришиб — Вільнянськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Пришиб - Вільнянськ відправляється зі станції Пришиб о 04.48 і прибуває на станцію Вільнянськ о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1167 Км, Таврійськ, 1146 Км, 1141 Км, Плавні-Пас., 1134 Км, 1130 Км, 1123 Км, 1117 Км, Балабине, Мотор, Запоріжжя Вантажне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 04.48
1170 Км 04.56 1 хв  04.57 8 хв 
1167 Км 05.00 1 хв  05.01 12 хв 
Бурчацьк 05.05 1 хв  05.06 17 хв 
Таврійськ 05.15 2 хв  05.17 27 хв 
Попове 05.23 1 хв  05.24 35 хв 
1146 Км 05.25 2 хв  05.27 37 хв 
Дачна 05.29 1 хв  05.30 41 хв 
1141 Км 05.34 1 хв  05.35 46 хв 
1138 Км 05.38 1 хв  05.39 50 хв 
Плавні-Пас. 05.44 1 хв  05.45 56 хв 
Плавні-Вантажні 05.51 1 хв  05.52 1 г  3 хв 
1134 Км 05.54 1 хв  05.55 1 г  6 хв 
1132 Км 05.58 1 хв  05.59 1 г  10 хв 
1130 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  13 хв 
Канкринівка 06.09 9 хв  06.18 1 г  21 хв 
1123 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  35 хв 
Осетрівка 06.27 1 хв  06.28 1 г  39 хв 
1117 Км 06.31 1 хв  06.32 1 г  43 хв 
Кушугум 06.34 1 хв  06.35 1 г  46 хв 
Балабине 06.38 5 хв  06.43 1 г  50 хв 
Запоріжжя-1 06.52 5 хв  06.57 2 г  4 хв 
Мотор 07.04 1 хв  07.05 2 г  16 хв 
Іскра 07.07 1 хв  07.08 2 г  19 хв 
Запоріжжя Вантажне 07.14 1 хв  07.15 2 г  26 хв 
Янцеве 07.25 1 хв  07.26 2 г  37 хв 
Вільнянськ 07.35 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6506 Пришиб — Вільнянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930