У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508/6507 Канцерівка — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6508/6507 сполученням Канцерівка - Мелітополь відправляється зі станції Канцерівка о 06.18 і прибуває на станцію Мелітополь о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 168 Км, Ім. Анатолія Алімова, Кушугум, Канкринівка, Плавні-Вантажні, Дачна, Тавричеськ-Вантажний, Пришиб, Федорівка, Депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Канцерівка 06.18
162 Км 06.27 1 хв  06.28 9 хв 
Дніпробуд-2 06.33 1 хв  06.34 15 хв 
166 Км 06.39 1 хв  06.40 21 хв 
168 Км 06.43 1 хв  06.44 25 хв 
Запорізька Січ 06.46 1 хв  06.47 28 хв 
172 Км 06.51 1 хв  06.52 33 хв 
174 Км 06.54 2 хв  06.56 36 хв 
Ім. Анатолія Алімова 06.59 1 хв  07.00 41 хв 
Запоріжжя-2 07.09 16 хв  07.25 51 хв 
Запоріжжя-1 07.32 8 хв  07.40 1 г  14 хв 
Балабине 07.49 1 хв  07.50 1 г  31 хв 
Кушугум 07.53 1 хв  07.54 1 г  35 хв 
1117 Км 07.56 1 хв  07.57 1 г  38 хв 
Осетрівка 08.00 1 хв  08.01 1 г  42 хв 
1123 Км 08.04 1 хв  08.05 1 г  46 хв 
Канкринівка 08.11 1 хв  08.12 1 г  53 хв 
1130 Км 08.20 1 хв  08.21 2 г  2 хв 
1132 Км 08.23 1 хв  08.24 2 г  5 хв 
1134 Км 08.27 1 хв  08.28 2 г  9 хв 
Плавні-Вантажні 08.30 1 хв  08.31 2 г  12 хв 
Плавні-Пас. 08.35 1 хв  08.36 2 г  17 хв 
1138 Км 08.40 1 хв  08.41 2 г  22 хв 
1141 Км 08.45 1 хв  08.46 2 г  27 хв 
Дачна 08.51 1 хв  08.52 2 г  33 хв 
1146 Км 08.55 1 хв  08.56 2 г  37 хв 
Попове 08.59 1 хв  09.00 2 г  41 хв 
Таврійськ 09.07 2 хв  09.09 2 г  49 хв 
Тавричеськ-Вантажний 09.14 1 хв  09.15 2 г  56 хв 
Бурчацьк 09.22 13 хв  09.35 3 г  4 хв 
1167 Км 09.40 1 хв  09.41 3 г  22 хв 
1170 Км 09.46 1 хв  09.47 3 г  28 хв 
Пришиб 09.53 1 хв  09.54 3 г  35 хв 
1180 Км 10.00 1 хв  10.01 3 г  42 хв 
Плодородна 10.09 1 хв  10.10 3 г  51 хв 
Братське 10.15 1 хв  10.16 3 г  57 хв 
Федорівка 10.24 9 хв  10.33 4 г  6 хв 
Ланкоскладальне 10.37 1 хв  10.38 4 г  19 хв 
Терпіння 10.44 1 хв  10.45 4 г  26 хв 
Обільна 10.51 1 хв  10.52 4 г  33 хв 
Депо 10.59 1 хв  11.00 4 г  41 хв 
Мелітополь 11.03 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6508/6507 Канцерівка — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031