У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне відправляється зі станції Мукачево о 20.50 і прибуває на станцію Лавочне о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 20.50
Мукачево-Прилад 20.54 1 хв  20.55 4 хв 
Кольчине 21.00 1 хв  21.01 10 хв 
Чинадієве(оп) 21.06 1 хв  21.07 16 хв 
Чинадієве 21.10 1 хв  21.11 20 хв 
Карпати 21.16 1 хв  21.17 26 хв 
Пасіка 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Драчино 21.25 1 хв  21.26 35 хв 
Свалява 21.31 2 хв  21.33 41 хв 
Неліпино 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Сасівка 21.41 1 хв  21.42 51 хв 
Вовчий 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
1662 Км 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Занька 22.03 1 хв  22.04 1 г  13 хв 
Яблунів 22.10 1 хв  22.11 1 г  20 хв 
Воловець 22.17 2 хв  22.19 1 г  27 хв 
Гукливий 22.26 1 хв  22.27 1 г  36 хв 
Скотарське 22.31 1 хв  22.32 1 г  41 хв 
Бескит 22.46 1 хв  22.47 1 г  56 хв 
Опорець 22.53 1 хв  22.54 2 г  3 хв 
Лавочне 23.01 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031