У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Харків-Пас. — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням Харків-Пас. - Біляївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.54 і прибуває на станцію Біляївка о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карачівка, Високий, Комарівка, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Північ, 865, 878 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.54
Новоселівка 06.59 1 хв  07.00 5 хв 
Липовий Гай 07.04 2 хв  07.06 10 хв 
Карачівка 07.10 1 хв  07.11 16 хв 
Покотилівка 07.14 1 хв  07.15 20 хв 
Науковий 07.18 1 хв  07.19 24 хв 
Високий 07.22 1 хв  07.23 28 хв 
Зелений Гай 07.25 1 хв  07.26 31 хв 
Південний 07.28 1 хв  07.29 34 хв 
Комарівка 07.31 1 хв  07.32 37 хв 
Артемівка 07.35 1 хв  07.36 41 хв 
Мерефа 07.40 2 хв  07.42 46 хв 
Міст 07.47 1 хв  07.48 53 хв 
Селекційна 07.51 1 хв  07.52 57 хв 
Єзерська 07.57 1 хв  07.58 1 г  3 хв 
Липкуватівка 08.01 1 хв  08.02 1 г  7 хв 
Бірки 08.07 1 хв  08.08 1 г  13 хв 
829 Км 08.13 1 хв  08.14 1 г  19 хв 
Першотравневий 08.17 1 хв  08.18 1 г  23 хв 
Шурине 08.22 1 хв  08.23 1 г  28 хв 
Широніне 08.28 1 хв  08.29 1 г  34 хв 
Безпалівка 08.33 1 хв  08.34 1 г  39 хв 
Клименівка 08.39 1 хв  08.40 1 г  45 хв 
Новоберецька 08.42 1 хв  08.43 1 г  48 хв 
Північ 08.47 1 хв  08.48 1 г  53 хв 
Трійчате 08.50 1 хв  08.51 1 г  56 хв 
Берека 08.56 1 хв  08.57 2 г  2 хв 
865 09.01 1 хв  09.02 2 г  7 хв 
Лихачове 09.06 1 хв  09.07 2 г  12 хв 
872 Км 09.12 1 хв  09.13 2 г  18 хв 
878 Км 09.17 1 хв  09.18 2 г  23 хв 
Перемога 09.21 1 хв  09.22 2 г  27 хв 
Біляївка 09.26 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6509 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031