У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Харків-Пас. — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням Харків-Пас. - Біляївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.54 і прибуває на станцію Біляївка о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карачівка, Високий, Комарівка, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Північ, 865, 878 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.54
Новоселівка 06.59 1 хв  07.00 5 хв 
Липовий Гай 07.04 2 хв  07.06 10 хв 
Карачівка 07.10 1 хв  07.11 16 хв 
Покотилівка 07.14 1 хв  07.15 20 хв 
Науковий 07.18 1 хв  07.19 24 хв 
Високий 07.22 1 хв  07.23 28 хв 
Зелений Гай 07.25 1 хв  07.26 31 хв 
Південний 07.28 1 хв  07.29 34 хв 
Комарівка 07.31 1 хв  07.32 37 хв 
Артемівка 07.35 1 хв  07.36 41 хв 
Мерефа 07.40 2 хв  07.42 46 хв 
Міст 07.47 1 хв  07.48 53 хв 
Селекційна 07.51 1 хв  07.52 57 хв 
Єзерська 07.57 1 хв  07.58 1 г  3 хв 
Липкуватівка 08.01 1 хв  08.02 1 г  7 хв 
Бірки 08.07 1 хв  08.08 1 г  13 хв 
829 Км 08.13 1 хв  08.14 1 г  19 хв 
Першотравневий 08.17 1 хв  08.18 1 г  23 хв 
Шурине 08.22 1 хв  08.23 1 г  28 хв 
Широніне 08.28 1 хв  08.29 1 г  34 хв 
Безпалівка 08.33 1 хв  08.34 1 г  39 хв 
Клименівка 08.39 1 хв  08.40 1 г  45 хв 
Новоберецька 08.42 1 хв  08.43 1 г  48 хв 
Північ 08.47 1 хв  08.48 1 г  53 хв 
Трійчате 08.50 1 хв  08.51 1 г  56 хв 
Берека 08.56 1 хв  08.57 2 г  2 хв 
865 09.01 1 хв  09.02 2 г  7 хв 
Лихачове 09.06 1 хв  09.07 2 г  12 хв 
872 Км 09.12 1 хв  09.13 2 г  18 хв 
878 Км 09.17 1 хв  09.18 2 г  23 хв 
Перемога 09.21 1 хв  09.22 2 г  27 хв 
Біляївка 09.26 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6509 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31